گروه: اخبار استان خبر: 117943 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 ساعت : 07:57

طلاب گچساران و باشت دست به اسلحه در میدان تیر/آیت الله ملک حسینی: سپاه در ساخت موشک و اسلحه هم به خطا نرفته است+تصاویرو فیلم

میدان تیر ویژه طلاب و روحانیون شهرستان های گچساران و باشت با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در اردوگاه قدس ناحیه مقاومت بسیج گچساران برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب، به همت سازمان بسیج طلاب سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد میدان تیر ویژه طلاب و روحانیون شهرستان های گچساران و باشت با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه گچساران در اردوگاه قدس ناحیه مقاومت بسیج گچساران برگزارشد.

 

پیش از اجرای میدان تیر نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در یک همایش بصیرتی در جمع طلاب و روحانیون و در بخشی از سخنانش،گفت: امروز به موضوعی که هر وقت می شنوم افتخار می کنم نام نهاد مقدس سپاه پاسداران است، یعنی نیروی نظامی پاسدار آرمان ها و مرزها که در چنین انحرافی از تحریف های بین المللی به تروریسم یاد شده است که  اولا شایسته افتخار و معلوم می شود ضربه به دشمنان چنان که بایدباشد وارد شده است.

 

آیت الله ملک حسینی افزود: نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی معلوم می شود که موثربوده است و معلوم می شود که بساط داعش و گروهای تکفیری برای مدت ها برچیده شده است و نیزمعلوم می شود سپاه در تصمیمات خودش با فرمان رهبر معظم انقلاب در دیگر کشور ها به خطانرفته و معلوم می شود در ساخت موشک ها و اسلحه ها هم به خطا نرفته است.

درادامه نیز نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه گچساران در حرکتی ویژه در میدان تیر تفنگ به دست گرفتند وبه اهداف تایین شده تیراندازی کردند.

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.