گروه: اخبار استان خبر: 117942 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 ساعت : 08:54
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

برخی قوانین منفعت گرا و بازیگرانه است/انجام تخلف آسان و اثبات آن دشوار است/حرکت رئیس جمهور آمریکا نشان از بی ادبی ، بی شخصیتی و کثافت وجود این کاسب دلال دارد

آیت الله ملک حسینی:رسالتی که امروز انقلاب اسلامی در مقابله بین دو مفهوم مقاومت و استکبار برعهده دارد این است که مفهوم مقاومت را در جهان و نیز مفهوم استکبار را هم در دنیا روشن کند که به حول قوه الهی انقلاب موفق شده است،استکبار هر روز کانال و شبکه ای را بر ندای پاک اسلام ،مسلمان و ایرانی می بندند درحالی که به لطف خداوند گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی،نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در همایش بصیرتی طلاب بسیجی شهرستان های گچساران و باشت که در اردوگاه قدس سپاه ناحیه گچساران برگزار شد،گفت:در آستانه میلاد امام عصر(عج) هستیم و باید پرسید که آیا امروز فرهنگ مهدویت در عرصه سیاسی و اجتماعی و نیز در عرصه های بین المللی می تواندالقاء یک پیام موثر در ارتقای فهم بشریت کند یا خیر؟ که پاسخ کاملا روشن است .

 

پیوند انسان با آینده

وی افزود:هرگاه انسان چشم به آینده ای روشن بیاندازد امید ، نشاط و تلاش رسیدن برای نقطه هدف حاصل می شود و اساسا گوهر انتظار چیزی بجز همین درک،امید،آمادگی و تلاش نیست و همواره انسان گذشته خودش را با آینده پیوند می زند.

آیت الله ملک حسینی اظهار کرد:بشر در انتطار منجی،آرمان ونیز در انتظارحاکمیتی است و اگر این انتظار برای انسان به شکل خاص باشد که یک انسان موثر و بازیکن در عرصه میدان است و چقدر تفاوت است بین تماشاگران و کسانی که در متن میدان نقش آفرینی می کنندکه انتظار خاص متضمن چنین حقیقی است.

 

جهانی مشحون از عدل و داد

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر امامی که می آمد احساس می شد این همان انسانی است که باید جهان را پر از عدل و داد کند و لذا می گفتند که ما همه قائم هستیم اما آن کسی که  جهان را مشحون از عدل و امن خواهد کرد، فرزندنمان مهدی (عج) است.

 

نقش دجال در تغییر مفاهیم مقدس

وی تصریح کرد:زنان نمی توانند مدعی مهدویت باشند اما مردان فراوان بودند و مردم باید بدانند که مدعیان فراوانی هم خواهند آمد که باید طلسم این ادعا به وسیله آیات و روایات شکسته شود،اما مگر دجال و جبهه استکبار ساده می گذرد و تمام مفهوم ها را تحریف می کنند تا دجال نقشش را در انقلاب مفاهیم ایفا کند.

 

مراجعه به روایات برای پاسخ به شبهات 

آیت الله ملک حسینی درادامه تصریح کرد: روزی امام را در حد یک انسان فاسق هم تنزل دادند و گفتند فاسق هم می تواند هم امام شود و روزی عدالت ، علم و بسیاری از ویژگی های امام و امامت را گفتند که نیاز نیست و این تحریف ها شکل گرفت و در حوزه شخصیتی امام زمان (عج) انبوهی از تحریف ها شکل گرفت و اگر به روایات مراجعه کنیم پاسخ ها به آنها را درمی یابید.

وی افزود:وقتی به مفهوم عدالت ، قسط و ظلم و جور هم رسیدند آنها هم تحریف شدند همین الان چه اتفاقاتی در عرصه جهانی رخ می دهد و خبرنگاران و خبرگزاری ها کدامیک را ظلم وکدامیک را عدل می شمارند ؟چگونه به سادگی در یمن می کشند و ویران می کنند؟ اما نهادهای بین المللی صحه می گذارند و اگر هم محکوم کنند یک محکومیت صوری است.

 

ائمه اطهار به جامعه بصریت می بخشند

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت:این همان مدیریتی است که بدست دجال ها و دجال صفتان در طول تاریخ غیبت است اما روایات بازهم این طلسم ها را شکسته اند ودقیقا به جنگ این انحرافات و تحریف ها رفته است،ائمه اطهار به جامعه بصیرت می بخشند و جامعه را در حوزه های مختلف بیدار می کنند.

 

انقلاب روشنگر برای جهان هستی

آیت الله ملک حسینی در ادامه افزود: نگاه به آینده روشن در امر زمان نقش پیدا می کند که چگونه باید مدار حرکت را تنظیم کنیم و انقلاب ما یک انقلاب روشنگر برای جهان هستی است و هر ندایی که علیه استکبار بلند شود یک روحانی در راس اوست،اگر هم شیخ زکزاکی و سید حسن نصرالله ودیگر مردانی که هرجا حضور پیدا کرده اند نقش آفرینند در زیرسایه روایت ائمه اطهار (ع) بوده است.

 

جهان در یک انحراف اخلاقی است

وی اظهارکرد:313نفر از اصحاب امام تحفه های اصلی هستند،امروز جهان در یک انحراف اخلاقی است و امام برای ابراز اخلاق توحیدی خواهد آمد و همه جا از توسعه اقتصادی پرخواهد شد و معنا این است که در گذشته موازنه اقتصادی وجود نداشته است و این انحصار شکسته خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت:مگر برای آینده عدالت باید ظلم کرد؟ و مگربرای آینده عزت باید ذلت داشت؟ مگربرای آینده امنیت باید آشوب کرد؟ و مگربرای آینده توسعه اقتصادی باید تمامی معادن و ومنابع را ویران کرد؟ و نیزبرای آینده بین المللی باید مغزها را منجمد کرد؟ و یا نه، برای همه این آینده ها باید بستر را فراهم کرد و انقلاب ما یک انقلاب بصیرتی و روشنگرانه است یعنی به تعبیر روایات مقدمه فراهم کردن  عرصه برای آمدن امام عصر(عج) است.

 

انقلاب اسلامی،مقدمه عصرظهور

وی تصریح کرد:امروز بازیگری ها و مطربی ها هنر شناخته می شود و هنرمندان واقعی،یعنی اندیشمندان و عالمان تکریم نمی شوند و طاووس های زرین و سیمرغ های زرین و نمادهای بلورین به کسانی داده می شود که گفت "رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی".

 

امروز شاهد یک انحراف اقتصادی هستیم

آیت الله ملک حسینی درادامه افزود: اما متقابلا کسانی که مردان جهاد در لابه لای جامعه اند ،مردانی که درد ها را از دلها می برند، مردانی که فقرها را از جامعه برطرف می کنند و جوانانی که روستا به روستا در این تفریحاتشان می روند کسی دیده است که تا به حال به آنها سیمرغ بلورین و طاووس زرین تقدیم کرده باشند.
 
 

امروز ثرتمندان می دزدند

وی افزود: امروز شاهد یک انحراف اقتصادی هستیم و به نوعی تحریف مفاهم اقتصادی ، به سهولت اگر قدیم پشت قاشی گاهی هم فقری گوسفندی می برد امروز دیگر قاش ها پشت ندارند تا فقیری پشت قاشی و یا پشت چیزی نیازش را بردارد امروز ثروتمندان می دزدند ،چرا که همیشه در تاریخ این فقرا بودند که برای رفع نیازشان می دزدیدند و امروز چه اتفاقی می افتد که غنی می دزدد.

 

قانون های منفعت گرا و بازیگرانه

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد:معلوم می شود قانون ها ،قانون های منفعت گرا و بازیگرانه است و به سهولت می شود آنرا تخلف کرد و به سختی می شود تخلف آنرا اثبات کرد،ای کسانی که می خواهید بشر را برای آینده تربیت کنید باید نشان دهید بسیاری از رفتارهای جهان و انسان هایی که امروز در جهانند رفتارشان انسانی و توحیدی نیست و بشر بایددر مغایرت رفتار توحیدی و رفتار غیرتوحیدی ، آماده رفتار توحیدی شود.

 

مدیریت انحرافات اخلاقی در تمامی حوزه ها

وی افزود:یکی از حرکت های دجال در آخر زمان تغییرمفاهیم است، مفاهیم مقدس اما حقیقت نامقدس ،کلمات غیرمقدس اما حقایق درون امر مقدس و این حرکت ،حرکت دجال است،دجال مدیریت انحرافات اخلاقی را در تمامی حوزه ها برعهده دارد.

 

ضربه کاری سپاه به دشمنان

آیت الله ملک حسینی در ادامه گفت: امروز به موضوعی که هر وقت می شنوم افتخار می کنم نام نهاد مقدس سپاه پاسداران است، یعنی نیروی نظامی پاسدار آرمان ها و مرزها که در چنین انحرافی از تحریف های بین المللی به تروریسم یاد شده است که اولا شایسته افتخار است و معلوم می شود ضربه به دشمنان چنان که باید باشد وارد شده است.

 

نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی معلوم می شود که موثربوده است و معلوم می شود که بساط داعش و گروهای تکفیری برای مدت ها برچیده شده است و نیزمعلوم می شود سپاه در تصمیمات خودش با فرمان رهبر معظم انقلاب در دیگر کشور ها به خطانرفته و معلوم می شود در ساخت موشک ها و اسلحه ها هم به خطا نرفته است.

وی بیان کرد: این حرکت رئیس جمهور آمریکا که نشان از بی ادبی ، بی شخصیتی و کثافت وجود این کاسب دلال دارد به مثابه یک افتخار برای ماست و این یعنی همان کلمات نامقدس که در ذیل حقایق و مفاهیم مقدس قرار داده می شود.

 

دشمنان هرگز برای ما خیرخواهی ندارند

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان تصریح کرد: بر طبق یک قاعده آنها دشمن هستند و دشمنان هرگز برای ما خیرخواهی ندارند آنها ابزار دجال هستند برای مانعیت حضور و مدیر تغییر تمام مفاهیم مقدس در دنیا هستند، در حالی که همین کلمه واضح بشر شامل بچه های عراق ، یمن و ...نمی شد و مفهوم این است که بشر مفهومش مسخ شده است.

 

موفقیت انقلاب در عرصه جهانی 

آیت الله ملک حسینی در ادامه گفت: رسالتی که امروز انقلاب اسلامی در مقابله بین دو مفهوم مقاومت و استکبار برعهده دارد این است که مفهوم مقاومت را در جهان و نیز مفهوم استکبار را هم در دنیا روشن کند که به حول قوه الهی انقلاب موفق شده است.

 

گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است 

وی تصریح کرد:هر روز کانال و شبکه ای را بر ندای پاک اسلام ،مسلمان و ایرانی می بندند درحالی که به لطف خداوند گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است و اگر هم صفحات افراد انقلابی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام بسته شده است خدا می خواهد که گوش دنیا را برای شنیدن سخنانشان باز کند و تعجب نکنید که خداوند دشمنان را از احمق ها قرار داده است.

 

سپاه پاسداران درجهان آبرومند است

آیت الله ملک حسینی در پایان اظهار کرد: بستن کانال ها و شبکه ها و امثال اینها به لطف خداوند گوش جهانیان را برای شنیدن باز خواهد کرد، سپاه پاسداران در جهان آبرومند بوده و هست و خداوند هم مقدر کرد که آبرویش را بیشتر کند و این عنوانی که دشمن لقب نهاده است برای بصیرت جهان و شناخت سپاه پاسداران بیشتر و بیشتر خواهد بود و جهان چشمش را به روی حقیقت باز خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.