گروه: اخبار استان خبر: 117934 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 ساعت : 15:25
فرماندار اسبق کهگیلویه؛

ناترازی ها و عدم تعادل ها یکی از مهم ترین عوامل وضعیت کنونی اقتصاد ایران است

فرماندار اسبق کهگیلویه در صفحات اجتماعی خود عنوان کرد: ناترازی ها و عدم تعادل ها یکی از مهم ترین عوامل وضعیت کنونی اقتصاد ایران و درگیرشدنش درمشکلات مختلف است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبه نقل از چرام، ابراهیم جعفری فرماندار اسبق کهگیلویه در صفحات اجتماعی خود عنوان کرد: ناترازی ها و عدم تعادل ها یکی از مهم ترین عوامل وضعیت کنونی اقتصاد ایران و درگیرشدنش درمشکلات مختلف است .

 
 
وی افزود:اگر بخواهیم کل اقتصاد کشور رادر یک ترازنامه نمایش دهیم ،این ترازنامه کاملا ناتراز است .
 
 
فرماندار اسبق کهگیلویه در ادامه گفت:ناترازی های اقتصاد ایران فراونند ؛ اما پنج مورد اصلی این ناترازی ها اشتغال ،مسأله آب ،نظام مالی دولت ،نظام بانکی و صندوق های بازنشستگی است .
 
 
وی افزود:این ناترازی ها و عدم تعادل ها احتیاج به تعدیل های بزرگ ،پردرد و پر هزینه دارد و البته گریزی از آن نیست و باید انجام بگیرد .
 
 
جعفری دادامه اظهار کرد:هزینه اجتماعی وسیاسی مدیریت آنها بالا و مستلزم سرمایه سیاسی و اجتماعی کافی است .
 
 
وی افزود:اما متاسفانه دولت دوازدهم دولتی کم تصمیم ،دیرتصمیم و بی تصمیم است و مجلس دهم هم مجلسی منفعل ،معامله گر و کم نظارت است .
 
 
 
جعفری با اشاره به عبور کشور از مشکلات و گرفتاری ها گفت:ایران عزیز برای عبور از این گرفتاری ها ی دردناک نیازمند سیاستگذارانی است که نه تنها به دلیل دشواری های تصمیم های صحیح اقتصادی ازاتخاذ آنها نترسند بلکه ازاعتماد وباورپذیری عمومی جامعه نیز برخوردار باشند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.