گروه: اخبار استان خبر: 117923 / تاریخ انتشار : 1398/1/29 ساعت : 22:06
مدیرکل استاندارد در دیدار با فرمانده سپاه فتح:

سپاه پاسداران محبوب ملت ایران است/اقدام رئیس جمهور منفور امریکا به دلیل ترس از سپاه پاسداران بود

رحمتی: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نیروی دوست داشتنی و محبوب مردم ایران است و دلیل اینکه رئیس جمهور منفور آمریکا آن را تروریستی می خواند نشانه ضعف و ترس بسیار دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه پاسداران می باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل استاندارد استان به همراه همکاران با سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه فتح استان دیدار کردند.


بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نیروی دوست داشتنی و محبوب مردم ایران است و دلیل اینکه رئیس جمهور منفور آمریکا آن را تروریستی می خواند نشانه ضعف و ترس بسیار دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه پاسداران می باشد.


مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نیروی مردمی و برخواسته از بطن مردم ایران اسلامی است که هدفی جز حمایت از مستضعفان و مظلومانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند، ندارد.


 وی افزود: اداره کل استاندارد استان و بسیجیان این اداره کل در کنار سپاه پاسداران ایستاده اند و در راه حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شما همگام و با شعار مرگ بر آمریکا با تمام توان حامی و همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می باشند.


سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل استاندارد و همکاران، مواضع اخیر آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را ناشی از استیصال این دولت منفور در قبال این نهاد مردمی و انقلاب دانست و گفت: این حرکت باعث محبوبیت هر چه بیشر سپاه پاسداران شده است.


فرمانده سپاه فتح استان با بیان اینکه مردم و مسئولان، سپاه را از خود می دانند تصریح کرد: سپاه پاسداران نیز تلاش کرده در همه حال در کنار مردم و نهادهای اجرایی کشور باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.