گروه: اخبار استان خبر: 117899 / تاریخ انتشار : 1398/1/29 ساعت : 12:18
در گفتگو با رئیس اتاق اصناف کهگیلویه و بویراحمد؛

جهاد همبستگی ملی؛ گامی موثر در رفع مشکلات سیل زدگان/وقتی سپاه و بسیج درکنار ما هستند مردم اعتماد وکمک بیشتری می کنند

ارشدی: وقتی سپاه و بسیج در کمک به مردم سیل زده حضور داشته باشند مردم بیشتر اعتماد می کنند و وقتی ما برای جمع آوری کمک ها می رویم به احترام سپاه و بسیج و آن قداستی که لباس آن ها دارد کمک های بیشتری جمع آوری می شود.

  رئیس اتاق اصناف کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص طرح جهاد همبستگی ملی با این محور که هر کاسب تامین یک کالای اساسی خانواده های سیل زده را بر عهده بگیرد گفت: با کمک کمیته امداد، سپاه، بهزیستی و هلال احمر کمک هایی را چه به صورت نقدی و چه به صورت کالایی به ارزش 147 میلیون تومان جمع آوری کردیم و چند کامیون نیز فرستادیم اکنون نیز در اهواز هستیم که در همین زمینه مسئولیت هایی به ما سپرده می شود، 20 استان دعوت هستندکه در جلسه قول داده ایم یک کامیون کالا برای استان ایلام بفرستیم.

 

 علی ارشدی بیان کرد: باید همه شرایط را بسنجیم و نمی توانیم بدون برنامه ریزی بگوییم می خواهیم کاری را انجام دهیم، باید از خیرین، اصناف، بازاریان و معتمدین دعوت کنیم و با هماهنگی وارد برنامه شویم.

 

 ارشدی اظهار کرد: طرح همبستگی ملی 100 درصد می تواند کمکی به مناطق سیل زده باشد ما10هزار واحد صنفی در یاسوج داریم که اکثر آن ها به صورت داوطلبانه کمک های خوبی می کنند؛ جهاد همبستگی ملی نیز طرح خوب کارآمدی است و می تواند گامی موثر و مهم در راستای کمک به مردم مناطق سیل زده باشد و امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشد.

 

رئیس اتاق اصناف  استان تصریح کرد: اکثریت بازاریان بسیجی هستند و بازاریان در اوایل جنگ و 8 سال دفاع مقدس چه با کمک به جبهه و جنگ و چه با نثار جان خود و شهید شدن در راه حق ، خودشان را نشان داده اند و این بار نیز در کمک به مردم مناطق سیل زده از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.

 

 ارشدی در پایان افزود: وقتی سپاه و بسیج در کمک به مردم سیل زده حضور داشته باشند مردم بیشتر اعتماد می کنند و وقتی ما برای جمع آوری کمک ها می رویم به احترام سپاه و بسیج و آن قداستی که لباس آن ها دارد کمک های بیشتری جمع آوری می شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.