گروه: اخبار استان خبر: 117898 / تاریخ انتشار : 1398/1/29 ساعت : 10:42
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

پیشنهاداتی برای انتخاب شهردار بعدی یاسوج/گمانه زنی در مورد احتمال رد صلاحیت یکی از نمایندگان استان/شوک بزرگ با انعکاس خبر احتمال اجماع اصولگرایان بویراحمد

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

رشد قارچ گونه جشن های زیرزمینی با حضور خوانندگان خاص در استان/هشدار صبح زاگرس در خصوص هنجارشکنی احتمالی در جشن روز جوان در یاسوج/چه کسی پاسخگوی عدم توجه به هشدارهاست؟

اگر در این برنامه نیز همانند مراسم جشن پدر نمونه در گچساران هنجارشکنی صورت گیرد ، آیا متولیان برگزاری برنامه مسئولیت آن را قبول خواهند کرد؟اگر در این برنامه کشف حجاب صورت گیرد کسانی که مجوز به برگزاری این برنامه دادند مسئولیت آن را قبول خواهند کرد؟

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

*************************************

پس از اقدام انقلابی دادستان مرکز استان؛

مردم سقاوه چشم انتظار اقدام انقلابی و قاطعانه دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

پس از ارائه این دادخواست توسط دادستان مرکز استان که با توجه به شرایط و فشارهایی که وجود داشت، یک حرکت انقلابی و قاطع بود انتظار می رود ادامه روند این پرونده در راهروهای دادگاه نیز همچون دادخواست انقلابی دادستان مرکز استان پیش برود و در نهایت به نتیجه مطلوب برسد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

******************************************

شوک بزرگ با انعکاس خبر احتمال اجماع اصولگرایان بویراحمد/ریش سفیدان میدان را به جوانان میدهند/دعوت از روشنفکر جهت شرکت در اجماع

شاید یکی از این مواردیکه در این گونه بحث های شورایی مورد اختلاف نظر است، چگونگی حضور روشنفکر در این شوراست، شخصیتی کاریزماتیک که اصولگرایان سعی دارند وی را در دایره خود جای دهند، اما بدلایلی تا کنون موفقیتی نداشته اند.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

*************************************

گمانه زنی در مورد احتمال رد صلاحیت یکی از نمایندگان مجلس استان با عدم کاندیداتوری لاریجانی

ولی اکنون با توجه به اینکه گفته می شود رییس فعلی مجلس امکان کاندیداتوری ندارد، بنابراین یکی از پشتیبانان و حامیان اصلی وی از صحنه خارج میشود و در دوره جدید نیز ابهامات دیگری بر کار این نماینده وارد هست، بنابراین لاریجانی دیگر انرژی لازم را برای کاندیداتوری مجلس بخرج نخواهد داد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

************************************

پیشنهاداتی برای انتخاب شهردار بعدی یاسوج/خبر آمد خبری در راه است!

شهرداری که فارغ از بحث مستقل بودن آن، واقعا توان کاری مضاعفی داشته باشد، اگرچه نستهن مقدم زحمات شبانه روزی زیادی کشید اما برخی از فعالین شهری می گویند استفاده از وی بیشتر شبیه یک آزمون و خطا در کار شهرداری یاسوج بود.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

***************************

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.