گروه: اخبار استان خبر: 117897 / تاریخ انتشار : 1398/1/29 ساعت : 15:37
با حضور نایب ریس انجمن ورزشهای هوایی کشور صورت گرفت:

افتتاح نخستین سایت پروازی استان کهگیلویه وبویراحمد/لنده میزبان مسابقات ورزش های هوایی کشور+تصاویر

مراسم افتتاحیه نخستین سایت پروازی استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور نایب ریس انجمن ورزشهای هوایی کشور، مسول کمیته ورزشهای هوایی کشور، مسئول هیئت انجمن ورزش های هوایی استان و سایر مسئولین شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، نخستین سایت پروازی استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور نایب ریس انجمن ورزشهای هوایی کشور، مسول کمیته ورزشهای هوایی کشور، مسئول هیئت انجمن ورزش های هوایی استان و سایر مسئولین شهرستان لنده در ارتفاعات روستای شیتاب برگزار شد.

 

---

 

در این مراسم رشیدی نایب رئیس انجمن ورزش های هوایی کشور، مسئول کمیته ورزش های هوایی کشور،فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان لنده و دوستداران ورزش این شهرستان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد.

 

محمود فاضلی در این مراسم با اشاره به ظرفیت های این شهرستان گفت:برنامه ریزی های گسترده ای در خصوص میزبانی گسترده و اموزش ورزش های هیجانی وپروازی صورت گرفته است.

 

وی افزود:امیدواریم با توسعه این ورزش و راه اندازی سایت ورزشی بتوانیم آنچه شایسته جوانان و قاطبه مردم لنده است اجرایی شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان لنده تصریح کرد:راه اندازی سایت ورزشی علاوه بر بحث ورزش های هیجانی می توانیم که به صنعت توسعه گردشگری شهرستان لنده نیز کمک فراوانی نماییم.

 

وی افزود: در سایت پروازی لنده پیش بینی چندین الاچیق و سیرویس بهداشتی نیز شده است که فرصت خوبی برای ورزشکاران است.

 

---

 

دارا کریمی نژاد در ادامه این جلسه گفت:راه اندازی این سایت سکوی پرواز توسعه شهرستان لنده است که نام شهدای لنده به حق برازنده این توسعه است.

 

وی افزود:در پدخندق شهدای ما به خصوص شهید کریمی ها حماسه آفریده اند و امروز نیز در پخت نان زنان این دیار حماسه آفریده اند.

 

فرماندارشهرستان لنده تصریح کرد: توسعه ورزش به خصوص ورزش های که اخلاق مدار هستند باید رعایت شود و بیشتر به اخلاق مداری ورزش توجه کرد.

 

وی افزود: خداوند در هرمنطقه ای یک سری مواهب و پازل های قرار داده است که شهرستان لنده به خصوص شهرلنده یک چشم اندازی زیبا برای پرواز پاراگلایدرسواران فراهم شده است تا میزبانی مناسب برای همه ایرانیان باشد که اگر درست بهره برداری شود می توان به توسعه گردشگری کمک کرد.

 

کریمی نژاد اظهارکرد:چرخه ارزشی و اقتصادی و اوقات فراغت و فرهنگ ما می تواند لنده را به جهانیان معرفی کرد.

 

 

 در ادامه نیز نایب ریس انجمن ورزشهای هوایی کشور با قدردانی از تلاش های کارشناسان و همکاری خوب فرماندار شهرستان لنده و اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان لنده گفت: آنچه امروز برای شهرستان لنده مهم و ضروری است بحث راه اندازی سایت پروازی این شهرستان برای اموزش و برگزاری مسابقات مختلف استانی و ملی است.

 

وی افزود: با راه اندازی سایت پروازی شهدای شهرستان لنده این فصرت طلایی برای ورزشکاران و سایر علاقه مندان به ورزش های هوایی فراهم خواهد شد و امیدواریم در کنار این همه جاذبه گردشگری با ایجاد امکاناتی که در این سایت راه اندازی خواهیم کرد شاهد توسعه روز افزون این ورزش ها در شهرستان باشیم که نیازمند همکاری همه هستیم.

 

رشیدی تصریح کرد: موقعیت عالی این سایت در جنوب کشور می تواند میزبانی علاقه مندان به ورزش های هوایی را از سراسر جهان به این شهرستان بکشاند تا فرصت های ناب گردشگری در کنار ورزش ایجاد شود.

 

در ادامه نیز به پاس تلاش های خوب فرماندار و نایت رئیس هیئت ورزش های هوایی کشور لوح تقدیری به این دو نفر اهدا شده است و  در ادامه نیز  مسئولان به همراه اعضای شورای اداری شهرستان با حضور در محل سایت پروازی شهرستان لنده در روستای شیتاب فعالیت رسمی سایت پروازی شهدای این شهرستان افتتاح شد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.