گروه: اخبار استان خبر: 117893 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 ساعت : 20:25
آنچه دراختتامیه هفته هنر و انقلاب در شهر یاسو ج گذشت:

در گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند امید و‌ توسعه امید در جامعه هستیم/برگزاری بیش از 20 برنامه در هفته هنر انقلاب در استان+عکس وفیلم

اسلامی: هفته هنر انقلاب از ۲۰فروردین در کشور کلید خورد بیش از 20 برنامه در استان برگزار شد آیین پایانی برنامه تجلیل از هنرمندانی است که در جشنواره های مختلف جوایزی را کسب کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شریف اسلامی  در اختتامیه هفته هنر انقلاب که در یاسوج اظهارکرد: اگر امروز از هنرمندان استان که یک روز یک متر جاده هم نداشتن تقدیر می کنیم به برکت انقلاب اسلامی است  که بستری برای رشد و شکوفایی همه ما فراهم کرده است.

 

وی گفت: هفته هنر انقلاب از ۲۰فروردین در کشور کلید خورد بیش از 20 برنامه در استان برگزار شد و آیین پایانی برنامه تجلیل از هنرمندانی است که در جشنواره های مختلف جوایزی را کسب کردند.
 
 
رئیس حوزه هنری استان عنوان کرد: ما در سال های گذشته راهبردی را تدوین کردیم که به سمت آموزش و‌تولید برویم که در همین سال ۹۷فقط در حوزه کتاب با آنکه در بحث کاغذ با بحران مواجهه شدیم اما 10 کتاب در استان رونمایی شد تا چند روز دیگر سه کتاب دیگر در حوزه پژوهش چاپ می شود.
 
 
 
 
وی تصریح کرد: در خصوص بحث بودجه این یک واقعیت است که در این خصوص از مظلومیت رنج می بریم فضای حوزه هنری استان هم استیجاری ای است یاسوج فضاهایی از حمله سینما هم ندارد در بحث توسعه اول توسعه انسان مقدم بر همه چیز است توسعه انسان نیز از دروازه فرهنگ و هنر می گذرد تا اماکن فرهنگی اماکن مذهبی را بیشتر نکنیم توسعه ای نخواهیم داشت سینما نداریم در برخی محلات مسجد نداریم فرهنگسرا نیز نداریم.
 
 
اسلامی افزود: ما در گام دوم انقلاب اسلامی نیاز به ایجاد امید و‌ توسعه امید در جامعه داریم جامعه ای که ناامید است حرکت نمی کند جامعه ای که امیدوار باشد رو به رشد باشد پویا است این هنرمندان هستند که  در رسیدن به جامعه ای شاد کمک می‌کنند.
 
 
 
 
 
وی عنوان کرد: یک سری مشکلات فرهنگی در استان وجود دارد برای رفع آنها نیاز نیست انگشت اتهام را به سمت مسولین ببریم گاهی نقش خودمان را فراموش می کنیم همه ما همان طور که حقوق شهروندی داریم مسولیت شهروندی نیز داریم باید برای جامعه تلاش کنیم ، مشکلاتی که وجود دارد باید به مسله تبدیل کنیم و بعد روی میز سیاست مدیران و‌مسولان قرار دهیم و مطالبه کنیم تا مشکلات را به مسله تبدیل نکنیم کاری از پیش نمی  رود.
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.