گروه: اخبار استان خبر: 117882 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 ساعت : 13:21

شوک بزرگ با انعکاس خبر احتمال اجماع اصولگرایان بویراحمد/ریش سفیدان میدان را به جوانان میدهند/دعوت از روشنفکر جهت شرکت در اجماع

شاید یکی از این مواردیکه در این گونه بحث های شورایی مورد اختلاف نظر است، چگونگی حضور روشنفکر در این شوراست، شخصیتی کاریزماتیک که اصولگرایان سعی دارند وی را در دایره خود جای دهند، اما بدلایلی تا کنون موفقیتی نداشته اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سال 98 سالی سرنوشت ساز و حساس در کشور نام گرفته شده است، سالی که در پایان آن انتخابات سرنوشت ساز مجلس رقم خواهد خورد.

گروه های مختلف سیاسی بشدت از هم اکنون در حال جمع بندی های مختلف و آنالیزهای گوناگون جهت حضور قدرتمند در عرصه انتخابات پیش رو هستند.

 

یکی از جریانات فعال سیاسی استان که این روزها برنامه گسترده ای برای حضور در انتخابات خصوصا حوزه بویراحمد و دنا دارد، اصولگرایان هستند.

 

 این گروه سیاسی که تجربه تلخ شکست در دورقبلی انتخابات مجلس بویراحمد و دنا را در کارنامه دارد، از مدتها پیش با برگزاری جلساتی با بزرگان خود در استان سعی در هدایت فکری و سیاسی مستقل و وحدت آفرینی در جریان خود دارد، اما در برخی موضوعات هنور نتوانسته موفقیت چندانی داشته باشد.

 

شاید یکی از این مواردیکه در این گونه بحث های شورایی مورد اختلاف نظر است، چگونگی حضور روشنفکر در این شوراست، شخصیتی کاریزماتیک که اصولگرایان سعی دارند وی را در دایره خود جای دهند، اما بدلایلی تا کنون موفقیتی نداشته اند.

 

از طرفی روشنفکر نیز بدون حمایت همه جانبه اصولگرایان بویراحمد که 40 هزار رای ثابت در هر دوره انتخابات دارند، نمی تواند موفقیت چشمگیری داشته باشد، از طرف دیگر کاندیداهای هم طایفه ای وی شاید مجال را مثل نوبت های قبل از چنگ وی در بیارند، و این پدیده انتخابات دور قبل بویراحمد و دنا را زمین گیر کنند.

 

اما گفته می شود، رایزنی هایی در خصوص ابعاد مختلف بعمل آمده است و روند رشد وحدت و یکرنگی بیش از پیش امیدوار کننده است و شاید در ماه های آتی شوک بزرگی قبل از انتخابات مجلس به این حوزه انتخابیه وارد شود.

 

رویکرد جدید میدان دادن به جوانان نام گرفته است و تقریبا اکثر بزرگان و ریش سفیدان این جریان موافق هستند که جوانان را به کارزار انتخاباتی بفرستند.

 

باید منتظر ماند و دنبال کرد تا ببینیم واژگونی حداکثری آرا در طی ماه های آتی بسمت کدام کفه جریانات سیاسی سوق داده خواهد شد!

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.