گروه: اخبار استان خبر: 117870 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 ساعت : 08:31
مسئولان جواب دهند؛

جوانان فرهیخته چرام بدون تقدیر راه را ادامه می دهند/چرا کسی فرهیختگان چرامی را نمی بیند؟

جوانان چرامی که درعرصه ها و حوزه های مختلف اعم از ورزشی، علمی، فرهنگی، و... خوش درخشیده اند، اما متاسفانه مورد بی مهری قرارگرفته اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبه نقل از چرام،شهرستان چرام که از گذشته تاکنون دارای فرهیختگان  زیادی  است، جوانان زیادی دارد که  مهارت  ها و استعدادهای خوبی دارند.

 
جوانان چرامی که در عرصه ها  و حوزه های مختلف اعم  از ورزشی، علمی، فرهنگی، و... خوش  درخشیده اند، اما متاسفانه مورد بی مهری  قرارگرفته اند.
 
 
  روزجوان که  مصادف  است  باولادت جوان رعنای اباعبدالله الحسین(ع)، در شهرستان  چرام  به همت  جوانان  انقلابی جشنی  صورت  گرفت  که مسئولان  حضور نداشتند.
 
 
حال سوال اینجاست که  چرا مسئولان  شهرستان  چرام  تاکنون  جلسه  ای را بعنوان" تجلیل از جوانان  فرهیخته چرام "برگزار نمیکنند.
 
 
بسیاری از جوانان این مرز و بوم  که  مهارتهای  ویژه ای  دارند، از این  برخورد ناراحت  بوده و اکنون  اهمیتی  برایشان  ندارد و برخی اوقات خود را از آن شهرستانهای دیگر می دانند.
 
 
حال  میطلبد مسئولان  برای ارج و ارزش  نهادن به  جوانان  و همچنین  پاسداشت جوانان فرهیخته  شهرستان، چنین  موردی  را پیگیری وجلسه  ای را به  این  موضوع  اختصاص  دهند.
 
 
همچنین جوانان فرهیخته همانند گذشته به فعالیت و مهارت خود ادامه می دهند تا نام چرام را در کشور بدرخشانند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.