گروه: اخبار استان خبر: 117860 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 ساعت : 10:33
در راستای حمایت از سپاه پاسداران؛

مسئولان و مدیران کهگیلویه و بویراحمدی با مجموعه فرماندهی سپاه فتح استان دیدار کردند+تصاویر

فرمانده سپاه فتح استان در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و از حمایت‌های صورت گرفته از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهارفصل؛ در ادامه دیدارهای مسئولان کهگیلویه و بویراحمد با فرماندهان سپاه فتح استان، امروز هم مسئول دفتر حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و شورای شهر مادوان با فرمانده سپاه فتح استان دیدار کردند و حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.

 


در این دیدار مسئول حفط و نشر آثار دفاع مقدس با بیان اینکه دوستان ما کارهای مهمی را در سال ۹۷ انجام دادند از جمله تدوین و چاپ۳۳ کتاب در حوزه دفاع مقدس و کمک و همکاری پایان نامه های دانشجویی که در حوزه دفاع مقدس بوده است.
امیر عباس آسمند ادامه داد: در سال گذشته هر ۱۵ روز یک بار از پیشکسوتان دفاع مقدس برای خاطره گویی دعوت به عمل می آوردیم، سال قبل 6 جشنواره استانی داشتیم که برگزار و از برترین ها تقدیر شد و الان در حال حاضر نیز یک جشنواره عکس نیز داریم که در حال انجام است و  سال گذشته یازده  همایش استانی برگزار کردیم.

 وی افزود: در سال گذشته از 175 خانواده شهید بازدید کردیم همچنین نظارت و پیگیری بر  ۲۱ یادمان شهید در استان در حال کار است، پروژه تاریخ شفاهی جنگ را داریم که در حال انجام است و برای امسال نیز در سه الی چهار موضوع می خواهیم انجام دهیم.

 آسمند افزود: برگزاری نمایشگاه های استانی عکس دفاع مقدس داریم ،۸ مورد پایان نامه دفاع مقدس، در حوزه دفاع مقدس فضای مجازی سپاه و صدا و سیما با هم همکاری دارند، کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها را داریم با موضوع هایی همچون ایثار و شهادت که در دست انجام است.

 

 

 

در زیر تصاویر تکمیلی این بازدید ها آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.