گروه: اخبار استان خبر: 117856 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 19:01

تجلیل از ایثارگران اداره کل زندان ها با حضور فرمانده سپاه فتح استان+ تصاویر و فیلم

با حضور فرمانده سپاه فتح ایثارگران اداره کل زندان های استان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهارفصل،فرمانده سپاه فتح در این دیدار با بیان اینکه اقتصاد ما درست است که مشکل دارد اما وابسته به اقتصاد دنیا نیست . پارس جنوبی یک دریایی از امکانات و تجهیزات است ،خارجی ها آن را رها کردند رفته اند ما خودمان در حال ساخت آنها هستیم .

 

سرهنگ خرم دل ادامه تصریح کرد: در بحث هوا فضا ،هسته ای همین طور ما خودمان در حال پیشرفت در آنها هستیم  ولی متاسفانه به دلیل وجود  اختلاف نظرها و  هیاهوهای سیاسی در کشور است که ما است  پیشرفت ها را نمی بینیم.
 
 
وی افزود: تلاش ها و جانفشانی های شما در حال ثمر است و امروز  اگر سپاه مورد حجمه قرار می گیرد برای این است  که سپاه تمام سیاست های آمریکا در منطقه را بر باد داده است.
 
 
 فرمانده سپاه فتح خاطرنشان ساخت: بعد از اعلام نام سپاه در لیست گروه های  تروریستی  توسط دولت آمریکا یک وحدتی بین مسئولین و مردم به وجود آمده و همه  حمایت خود را به سپاه اعلام کردند .
 
 
وی افزود: فرعون وقتی فهمید که قرار است فرزند ظهوری به دنیا بیایید دستور داد تمام کودکان  تازه به دنیا آمده را سر ببرند اما مشیت الهی در آن بود فرزند ظهور در دامان خود فرعون بزرگ شود.انشا الله در آینده گشایش های  جدیدی در زندگی مردم باز شود.
 
سرهنگ خرم دل با بیان اینکه آرزو می کنم در سال جدید که سال رونق تولید هم هست  انشالله سال خوبی داشته باشید .

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.