گروه: اخبار استان خبر: 117842 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 11:48
در گفت و گو با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مطرح شد:

حمله ترامپ به سپاه پاسداران هزینه اتحاد و وحدت در جامعه را پرداخت کرد

حجت الاسلام برازش: این اقدام رئیس جمهور آمریکا باعث شده است که امروز تمام اقشار و جناح ها با هر سلیقه ای بحث اتحاد شان را با مرزداران نظام جمهوری اسلامی و سربازان گمنام انقلاب اسلامی و پاسداران کشور بیشتر کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،گفت: محوری ترین مباحثی که امروز ایران اسلامی را به پویایی کامل رسانده است  اتحاد همه جناح ها و سلیقه ها در کنار همدیگر و در مسیر همدلی است.

 

حجت الاسلام برازش افزود: این اقدام رئیس جمهور آمریکا باعث شده است که امروز  تمام اقشار و جناح ها با هر سلیقه ای بحث اتحاد شان را با مرزداران نظام جمهوری اسلامی و سربازان گمنام انقلاب اسلامی و پاسداران کشور بیشتر کنند و این را می توان از نادر ترین موضوعاتی دانست که دشمنان کشور باعث وحدت و همدلی بین تمام جناح ها شده است.

 

وی تصریح کرد: شاید این اتحاد و وحدت سال ها هزینه های انچنانی نیاز داشت اما دشمن کاری کرد که این محور اتحاد در جامعه اسلامی بیشتر شود و به صورت ویژه این اتحاد را در مناطق سیل زده می بینیم که تمام گروه ها و جناح ها اینگونه خدمات رسانی می کنند.

 

حجت الاسلام برازش ادامه داد: این اتحاد و انسجام سرمایه بسیار بزرگی است که باید برای ادامه حیاط نظام جمهوری اسلامی حفظ شود سپاه از مقدس ترین نهادهای جمهوری اسلامی  است  تا جایی که امام راحل فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

 

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: همه ما به نوبه خودمان از سپاه پاسداران حمایت می کنیم و در خدمت این قشر و مردم هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.