گروه: اخبار استان خبر: 117830 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 11:10
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان مطرح کرد؛

ادامه کمک رسانی مردم کهگیلویه و بویراحمدبه مناطق سیل زده خوزستان و لرستان+فیلم

سرهنگ مثنوی: با اعزام 33دستگاه خودروی سنگین به منطقه دشت آزادگان در کنار دیگر قرارگاه ها، تلاش شد تا مردم از سیل در امان بمانند و جهادگران ما در قابل نیروهای تخصصی در کنار دیگر نیروهای مردمی و جهادی حتی الامکان از ورود سیل به منازل مردم جلوگیری کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سرهنگ داریوش مثنوی ،معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب جنوب، در خصوص اقدامات سپاه استان در مناطق سیل زده کشورمان گفت:بخشی از امکانات استان علاوه بر لرستان در مناطق سیل زده خوزستان هم مستقر هستند که موکب هایی از شهرستان های این استان در مناطق سیل زده خدمات متنوعی از قبیل پخت غذا، اسکان موقت، تامین اقلام مورد نیاز سیل زدگان و نیز کمک به ایجاد سیل بند در چند شهر سوسنگرد،هویزه،حمیدیه و بوستان را انجام می دهند.

 

وی افزود:دراین حرکت جهادی و با اعزام 33دستگاه خودروی سنگین به منطقه دشت آزادگان در کنار دیگر قرارگاه ها، تلاش شد تا مردم از سیل در امان بمانند و جهادگران ما در قالب نیروهای تخصصی در کنار دیگر نیروهای مردمی و جهادی حتی الامکان از ورود سیل به منازل مردم جلوگیری کردند.

 

سرهنگ مثنوی تصریح کرد: تقاضا دارم که مردم استان در این حرکت نوع دوستانه که تداوم هم دارد تمرکز را بر کمک رسانی و تامین اقلام ضروری و مورد نیاز زندگی مردم سیل زده از قبیل مواد غذایی،زیستی ،مواد بهداشتی و نیز اعزام تیم های تخصصی قرار دهند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: توقع این است که این فضای همدلی که در استان و کشور ایجاد شده است متمرکز برنیاز واقعی مردم در این مناطق سیل زده باشد تا بتوانیم اقلام ضروری و مورد نیاز مردم را در بازه زمانی مناسبی در اختیارشان قرار دهیم و همچنان مثمرثمر باشیم.

 

فیلم کامل این مصاحبه را در ادامه مشاهده می کنید:

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/1/27 - 12:37
سلام و خسته نباشید به نیروهای خدوم و صادق سپاه عزیز
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.