گروه: اخبار استان خبر: 117829 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 12:23

جدیدترین ادعای جنجالی برانکو درباره دیگر مدعیان لیگ ؛ در انتظار واکنش استقلال ، سپاهان ، تراکتور باشیم ؟!

برانکو ایوانکوویچ درباره وضعیت مالی پرسپولیس و دیگر مدعیان گفت: متأسفانه آنها از این لحاظ بهتر و بالاتر از ما هستند. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و حتی پدیده شرایط بهتری دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ برانکو ایوانکوویچ روز قبل در محل تمرین پرسپولیس در واکنش به سوال خبرنگاری درباره مشکلات مالی پرسپولیس پاسخ داد:

 

«متأسفانه استقلال از این لحاظ بهتر و بالاتر از ما است. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و حتی پدیده شرایط بهتری دارند. من هم شنیده‌ام آنها پرداختی‌های به موقعی نسبت به ما دارند. اما بازیکنان من عشق خودشان را به هواداران پرسپولیس نشان داده‌اند و برای این عشق هیچ رقمی نمی‌شود پرداخت کرد.»

 

اگرچه که بررسی های خبرنگار پارس فوتبال نشان می دهد ، لااقل در مورد درصد ( و نه رقم ) پرداختی های تیم های مورد اشاره برانکو ، ادعای پروفسور درست به نظر می رسد ، اما بعید نیست در شرایطی که حساسیت بازی های لیگ به نقطه جوش رسیده ،  این اظهار نظر صریح  پس‌لرزه‌های زیادی را به همراه داشته باشد !

 

حال باید دید واکنش باشگاه استقلال و دیگر باشگاه‌هایی که برانکو نام آن‌ها را در مصاحبه‌اش برزبان آورده، به این اظهار نظر چه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.