گروه: اخبار استان خبر: 117826 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 03:47
در بازدید امام جمعه و فرمانده سپاه لنده صورت گرفت:

آغاز عملیات بازسازی گلزارشهدای تنگ راسکون توسط گروه های جهادی سپاه لنده+تصاویر

گاهی فضای خدمت چنان جان فزا می شود که غبار 30ساله فراموشی را کنار زده و عطر و شمیم خوش خدمت فضای غبار آلود جامعه را چنان معطر می کند که رحمت و غفران الهی را نیز در پی آن به عنوان صدقه جاریه خویش به همراه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، این روزها که برخی از مسئولان هنوز در تعطیلات و حال و هوای نوروز و مسافرت های نورزی هستند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده به همراه امام جمعه این شهرستان در فکر و اندیشه ساخت گلزار شهدای هستند که سال های سال است گویی از فهرست بازسازی و ساماندهی به دلیل نداشتن جاده ارتباطی و خالی شدن روستاها حذف شده اند.

 

 

---
---

 

در بازدید هفته گذشته امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از گلزار شهیدان بلند اختر و جاویدان در روستای تنگ راسکوه از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده و به دلیل تخریب مقبره این شهدای والا مقام تصمیم بر این شد که مقبره فعلی که نصف و نیمه نیز بر اثر بارندگی ها تخریب شده بود به طور کامل با همکاری اداره راهداری و لودر راهداری تخریب و قرار است عملیات بازسازی آن به همت بچه های جهادگر سپاه ساخته شود.

 


 

 

سرگرد اسفندیار مختاری در خصوص آخرین وضعیت این گلزار شهدا گفت: در پی گزارش های مبنی بروضعیت نامناسب گلزار شهدای روستای تنگ راسکوه از توابع بخش مرکزی لنده به همراه امام جمعه شهرستان بازدید از این محل در هفته گذشته صورت گرفت که متاسفانه وضعیت بسیار نامناسبی این گلزار داشت و هر لحظه خطر تخریب کامل به دلیل تخریب بخشی از سقف این گلزر وجود داشت.

 

وی افزود: تصمیم گرفتیم که با همکاری اداره راهداری و برخی نیروهای مردمی عملیات تخریب را شروع کنیم و در چند روز آینده نیز عملیات ساخت مقبره جدید به ابعاد 10 در6متر را با گروه های جهادی در این روستا آغاز کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: متاسفانه وضعیت راه این روستا به دلیل باران و سیلاب چندان مناسب نبود که به همت اداره راهداری عملیات راهداری جاده ارتباطی این روستا نیز صورت گرفته است.

 

مختاری اظهارکرد: امروز وظیفه همه ما در قبال شهدا یک وظیفه دینی و شرعی است و همه ما باید برای حفظ و نشر ارزش های دینی به خصوص فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنیم تا فردا در مقابل شهدا شرمنده نباشیم، پس باید همه کمک کنیم تا این راه که طراط المستقیم است حفظ شود.

 


---

 

حضور فعال شخص فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در روند بازسازی گلزارشهدا و منازل ایتام و نیازمندان یکی از مهمترین کارهای است که بسیجیان به خصوص اعضای اردوی های جهادی را به کار در چنین فضاهای ترغیب و تشویق می کند.

 

گفتنی است اقدامات خوب و جهادی ناحیه مقاومت بسبج لنده به خصوص در ساخت و ساز منازل ایتام و نیازمندان ، مساجد و حسینه ها در این طول یکسال گذشته باعث قدردانی مردم از این نهاد مقدس شده است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.