گروه: اخبار استان خبر: 117820 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 ساعت : 18:42
با حضور مسوولان ارشد استان صورت گرفت؛

اعزام دومین محموله بزرگ کمک های مردمی کهگیلویه وبویراحمد به مناطق سیل زده/تقدیر و تشکر ویژه معاون رییس جمهور از سپاه فتح+تصاویر

عصر امرو برای دومین بار مردم نوع دوست کهگیلویه و بویراحمد با اعزم کمک های خود به مناطق سیل زده همدردی خود را با سیل زدگان اعلام کردند، این محموله به همت مردم، سپاه فتح استان، استانداری و مجموعه های اداری استان ارسال شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ عصر امرو برای دومین بار مردم نوع دوست کهگیلویه و بویراحمد با اعزم کمک های خود به مناطق سیل زده همدردی خود را با سیل زدگان اعلام کردند، این محموله به همت مردم، سپاه فتح استان، استانداری و مجموعه های اداری ارسال شد.

 

 

در این مراسم فرماندهی سپاه فتح در خصوص کمک های  ارسالی به سیل زدگان گفت: امروز دومین محموله بوده، که از استان جمع آورری و به سمت خوزستان ارسال می شود.

 

 

وی بیان کرد: 31 کامیون از مناطق سردسیر اعزام شده و 6 کامیون در مسیر و از مناطق گرمسیر بوده، که برای کمک به سوی خوزستان اعزام می شود، و بخشی دیگر از کمک ها توسط موکبی که در خوزستان بوده جمع آوری شده، که بین خانوارهار های 4 الی 5 نفره تقسیم خواهد شد.

 

 

وی افزود: محموله بعدی کمک ها در بخش وسایل خانگی نظیر گاز، فرش، و دیگر وسایل زندگی ارسال خواهد شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: از مجموعه های  سپاه، بسیج، و دیگر نهادهای اداری و مردم کهگیلویه و بویراحمد تشکر می کنم، در استان با اینکه  دچار سیل بزرگی بودیم، اما نوع دوستی مردمان کهگیلویه و بویراحمد به همگان ثابت شد، و اولین کاروان ها کمکهای آنها اعزام شد، و امروز دومین بار کمک ها در قالب 31 کامیون به مناطق سیل زده نظیر مناطق استان لرستان و خوزستان اعزام می شود.

 

احمدی افزود: در ادامه کمک ها با هماهنگی سپاه دیگر امکانات نظیر لوازم خانگی و در نهایتا برنامه های بازسازی در استان های لرستان، خوزستان را خواهیم داشت.

 

 
 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این مراسم گفت: از مجموعه سپاه فتح، استانداری و دستگاه های اداری کهگیلویه و بویراحمد برای اعزام کمک ها به مناطق سیل زده تقدیر و تشکر میکنم.

 

 
 
 

وی اظهار کرد: در این استان محرومیت هایی وجود دارد اما همگام با دیگر مردم کشور اقدام به امداد رسانی به سایر نقاط کشور شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.