گروه: اخبار استان خبر: 117818 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 ساعت : 18:29
به مناسبت تکریم روز پاسدار و محکومیت اقدام آمریکا؛

ادمه دیدارهای مدیران و مسوولان کهگیلویه و بویراحمدی با فرمانده سپاه فتح +تصاویر

مدیران استان کهگیلویه وبیراحمد ضمن محکومیت اقدام امریکا علیه سپاه با فرمانده سپاه فتح استان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ مردم ایران در سراسر کشور به صورت خودجوش اقدام به راهپیمایی سراسری بر علیه اقدام آمریکا و حمایت از سپاه داشته، این حمایت نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرزهای ایران هم محکوم شد.

 

 

در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور اقدامات متفاوتی برای محکومیت این موضوع انجام گرفت، که راهپیمایی سراسری و همچنین پوشیدن لباس پاسداری مسوولان از جمله آنها بود.

 

 

در اقدامی دیگر مسوولان و مدیران مختلف دستگاه های مختلف اداری به دیدار فرماندهی سپاه فتح استان کهگیویه و بویراحمد رفته و با محکومیت اقدام آمریکا، روز پاسدار را به آن مجموعه تبریک و از مواضع سپاه پاسداران در مقابل دشمنان حمایت کردند.

 

 

در ادامه این جلسات مدیران جهاد کشاورزی، امور عشار، دامپزشکی و مدیر عامل بانک انصار با فرمانده سپاه فتح دیدار و گفتگو کردند.

 

 

سرهنگ خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار بیان کرد : خدا را شاکریم  که می توانم خدمت خود را در این استان با چنین مردم و مسئولانی انجام دهیم، همه مردم و مسئولین بعد از اعلام نام سپاه در بین گروهای تروریستی توسط ترامپ با هر نوع نظر سیاسی حمایت خود را از سپاه اعلام کردند.

 خرم دل ادامه داد: امروز شما دید وقتی نام سپاه را در لیست گروه تروریستی اعلام می کنند،این  امر باعث می شود همه مردم و مسئولان با هر عقبه سیاسی اختلافات را کنار بگذارند و پشت سپاه قرار گیرند.وی افزود: از این جهت هم باید به آمریکایی ها حق بدهیم چون تمام منافع آنها در منطقه بر باد رفته است و امروز ریس جمهور آمریکا وقتی می خواهد به عراق وارد شود با چراغ خاموش می رود ولی ریس جمهور ما با چه شکوهی به عراق رفت.

 فرمانده سپاه فتح در ادامه بیان کرد: در فلسطین یمن و عراق افغانستان تمام سیاست های آمریکا شکست خورده است و در خاورمیانه ۸۰ شناور آمریکا وجود دارد، شبانه روز سپاه در حال رصد آنها است و آنها جرات برخورد ندارند.

 وی افرود: بنده فکرش رو نمی کردم این چنین این کار آمریکا باعث وحدت شود و همان طور که رهبر انقلاب فرمودند امسال سال گشایش هاست و شما دیدید سپاه، ارتش، دولت همه هر چه در توان داشت انجام دادند.

 


خرم دل در ادامه افرود: قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی باعث شد تا همدلی در بین مردم و مسئولین بیشتر شود، با توجه به اسم سال که رونق تولید است امیدواریم بتوانیم قدمی برای مردم برداریم.

 


مدیر کل جهاد کشاورزی استان در دیدار با فرمانده سپاه فتح استان بیان داشت: امنیت هر کشور یکی از مهم ترین رکن های اصلی یک کشور است و خوشبختانه با درایت های رهبر انقلاب اسلامی این امنیت به خوبی بر قرار شده است و آنها فکر نمی کردند که ما چهل سالگی انقلاب را بتوانیم جشن بگیریم .

 

 

الیاس تاج الدینی افزود: هیچ انقلابی نتوانست چهلمین سال گرد خود را جشن بگیرد ولی انقلاب اسلامی با همان شعار های اول انقلاب دارد به پیش می رود و همان طور که رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد و ما می توانیم انجام می شود و انقلاب به جلو می رود.

 وی ادامه داد: آمریکایی ها و رئیس جمهور آن دو روز مانده به روز پاسدار یک واحد نظامی رسمی ما را در لیست گروه های تروریستی قرار داده است.

 


تاج الدینی در ادامه بیان داشت ؛مطمئنا نیروی مجاهد انقلاب اسلامی که از اول انقلاب تا کنون در حال جان فشانی هستند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

 


وی ادامه داد: یکی از مواردی که در تحریم های آمریکا وجود داشت به صفر رساندن فروش نفت بود و کسی که پشت کار آمد تا این پروژه آمریکا نیز شکست بخود سپاه پاسداران بوده است.

 مدیر کل جهاد کشاورزی استان در ادامه بیان داشت: یک سری اختلاف نظرها در این چند مدت در کشور وجود داشت و با این حرکت آمریکا، همه متحد شدند و حمایت خود را سپاه پاسداران به عمل آوردند و ما هم به همراه نیروهای انقلابی پشت سر سپاه هستیم و حمایت خود را از سپاه اعلام می کنیم.

 

 تصاویر این دیدارها در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.