گروه: اخبار استان خبر: 117800 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 ساعت : 09:57
در پی تاثیرگذاری رسانه صورت گرفت:

تاثیرگذاری خبرلنده و مسئولیت پذیری آقای شهردار/پروژه دیوار سیل بند شمالی به مناقصه رفت+تصاویر

در پی تاثیرگذاری خبرلنده شهرداری لنده با همکاری خوب شورای شهربازسازی دیواره تخریب شده سیل بند شمالی را به مناقصه گذاشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه رسانه به عنوان مهمترین ابزار توسعه در جامعه محسوب می شود که تاثیرگذاری آن و پیگیری مطالبات مردمی و همراهی مسئولان باعث رفع خیلی از مشکلات خواهدشد.

 

در پی انتشار گزارش "فراموشی 2ماهه دیوار تخریب شده سیل بند شمالی لنده" شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده در راستای ارج نهادن به مقام رسانه و تکریم حقوق شهروندی پروژه ساخت دیوار سیل بند شمالی لنده را به مناقصه بردند.

 

---

 

متاسفانه حجم تخریب صورت گرفته باعث انسداد کامل آبراهه سیل بند شده است که این مقدار نخاله ساختمانی باعث شد که محلی برای تجمع آب و بوی تعفن زباله شده است.

 

 

امروز و در راستای استیفای حقوق شهروندی شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده پروژه بازسازی دیوار سیل بند شمالی شهرلنده را به مناقصه گذاشتند که تصویر آن را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

این پایگاه خبری از مسئولیت پذیری شهردار لنده و اعضای شورای شهر در پاسخگویی به مطالبات مردم  و از تلاش های صورت گرفته در جهت عمران و آبادانی شهرلنده قدردانی می کند.

 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.