گروه: اخبار استان خبر: 117798 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 ساعت : 14:05
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان مطرح کرد؛

درمانگاه فرهنگیان یاسوج در حال خدمات دهی به شهروندان است و مشکلی ندارد

اردشیر یاری در واکنش به تعطیلی درمانگاه فرهنگیان یاسوج گفت: این درمانگاه هم اکنون در شهر یاسوج در حال فعالیت بوده و شهروندان جهت امور درمانی به آن مراجع می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ معلمان به عنوان کسانی که در حال آموزش علم و دانش به اقشار مختلف جامعه بوده، باید امکانات مختلف برای زندگی آنها فراهم باشد یکی از آنها امکانات درمانی و درمانگاه ها برای دسترسی آسان آنها به پزشکان متخصص است. 

 

 

در همین ارتباط در شهر یاسوج درمانگاه فرهنگیان به منظور خدمت رسانی به این قشر احداث شده، که آنها می توانند به آسان ترین شکل ممکن به پزشکان متخصص مراجعه کنند.

 

 

در روز های اخیر برخی گفته ها مبنی بر عدم فعالیت درمانگاه فرهنگیان و و تبدیل شدن به مکای برای پارک خودروها شنیده شد که با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد این موضوع صحت ندارد.

 

 

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش در خصوص درمانگاه فرهنگیان در گفتگو با پایگاه خبری صبح زاگرس گفت: درمانگاه فرهنگیان هم اکنون در شهر یاسوج در حال فعالیت بوده و شهروندان جهت امور درمانی به آن مراجع می کنند.

 

 

وی بیان کرد: این درمانگاه  بخش های مختلفی دارد که یک طبقه آن دندان پزشکی بوده، از طرفی بخش های مختلف رادیولوژی، سونوگرافی، فیزیوتراپی داشته و فعالیت دارد.

 

 

اردشیر یاری اظهار کرد: در چند سال گذشته امکانات لازم جهت رفاه بهتر شهروندان نظیر آسانسور و همچنین و بخش هایی نظیر رادیولوژی، سونوگرافی، فیزیو تراپی در سال های گذشته فعال شد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.