گروه: اخبار استان خبر: 117767 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 12:00
پیگیری سوژه مردمی؛

بررسی ابهام در کیفیت متفاوت سوخت در جایگاه های کهگیلویه و بویراحمد/آیا بنزین جایگاه های درون شهری و برون شهری تفاوت دارند؟

مدیرعامل پخش فراورده های نفتی تصریح کرد: سوختی که ما تهیه می کنیم همه از یک مکان است اگر قرار است مشکلی وجود داشته باشد باید همه آن مشکل داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس برخی از مخاطبان با ارسال پیام هایی به این پایگاه خبری از کیفیت بنزین در استان کهگیلویه و بویراحمد انتقاد کرده بودند و اعلام کردند ماندگاری بنزین جایگاه های عرضه سوخت خارج از شهر بسیار بیشتر از جایگاه های درون شهری است و تا 50 درصد میانگین مصرف سوخت کمتر است و حتی گفته بودند سوختی که از اصفهان می آید کیفیت بهتری نسبت به سوخت پالایشگاه ماهشهر دارد.

 

این موضوع را با مدیرعامل شرکت پخش فراورده هی نفتی در میان گذاشتیم و وی نیز به این ابهام پاسخ داد که در ادامه امده است.

 

لطف الله مسعودی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: اگر کسی در خصوص بنزین گلایه و شکایتی دارد به شرکت پخش فراورده های نفتی مراجعه کند چرا که ما واحد کنترل کیفیت و کمیت داریم تا جلوی خود فرد به او این کیفیت و کمیت را نشان دهیم.

 

 مسعودی اظهار کرد: فرقی نمی کند سوخت از ماهشهر یا جای دیگر باشد، ما برای همه این ها یک بارنامه داریم که مشخصات سوخت در آن قید شده است.

 

وی گفت: کل سوختی که ما تهیه می کنیم از یک منبع است به صورتی که 3 یا 4 ماه سوخت شرکت از ماهشهر است و 3 یا 4 ماه دیگر سوخت از اصفهان و دیگر مکان ها می آوریم  اما اینکه یک فردی بگوید سوخت درون شهری با برون شهری متفاوت است یک اشتباه است زیرا ما از یک نوع سوخت برای داخل و خارج شهر استفاده می کنیم.

 

مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی تصریح کرد: سوختی که ما تهیه می کنیم همه از یک مکان است اگر قرار است مشکلی وجود داشته باشد باید همه آن مشکل داشته باشد این فرد می تواند به واحد فراورده های کنترل کیفیت ما مراجعه کند و موضوع را از نزدیک مشاهده کند.

 

مسعودی در پایان بیان کرد: شما می توانید خبرنگاری به همراه تعزیرات برای تست کیفیت سوخت به شرکت بفرستید تا این موضوع را تست کند، زیرا سوخت ما با هماهنگی اداره استاندارد تهیه می شود.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.