گروه: اخبار استان خبر: 117756 / تاریخ انتشار : 1398/1/25 ساعت : 09:04
گلایه رئیس دانشگاه پیام نورلنده از عدم همکاری مسئولان:

فریادهایی که به در بسته خوردند/از توسعه حرف می زنیم ولی چرا کسی به فکر دانشگاه پیام نورلنده نیست+فیلم

حمیددهقان با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور لنده گفت: هرکجا برای رفع مشکل ساختمان دانشگاه پیام نور مراجعه کردیم به درب بسته خوردیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در جشن تجلیل از جهادگران این داشگاه با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص پروژه ساختمان دانشگاه پیام نور لنده گفت: دانشگاه امروز مبدا تمام تحولات اساسی در جامعه است ولی متاسفانه برای تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور لنده با 80درصد پیشرفت کاری هیچ مسئولی از شهرستان، استان و ملی برای گره گشایی مشکلات آن و تکمیل 20درصد باقی مانده همکاری لازم صورت نمی گیرد.

 

وی افزود: هرجایی که لازم بود رو زنی کردم و هرکجا که دوست و آشنایی بود به خصوص فرزندان بومی منطقه که مسئولیتی های ملی دارند مراجعه کردیم ولی همه جا به درب بسته خوردیم.

 

رئیس دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: بیش از 450دانشجوی شهرستان لنده با این همه استعداد چشم انتظار همت والای مسئولان هستند و حتی به خیرین نیز مراجعه کردیم که آنان هم از وضعیت دلار و اقتصادی پیش آمده شرمنده دانشجویان و فرهنگ  شدند.

ادامه صحبت های رئیس دانشگاه پیام نور لنده را می توانید در فیلم زیر مشاهده نمایید:

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.