گروه: اخبار استان خبر: 117748 / تاریخ انتشار : 1398/1/25 ساعت : 10:13
فرماندار بهمئی:

اقدام ناشیانه ترامپ جایگاه امریکا در جهان را مخدوش کرد/اقدام امریکا در عمل هیچ سودی برای آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آنها ندارد+تصاویر و فیلم

سنایی:آمریکا نهادی را که نه تنها جایگاه ویژه در داخل کشور، بلکه نقش و جایگاه ویژه ای در منطقه دارد، تروریست می نامد اما در اخبار رسانه های بین المللی هم مشاهده شد که کارشناسان رسانه ها این اقدام ترامپ را به دید تمسخر تحلیل کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ فرماندار بهمئی به همراه چند نفر از اعضای شورای اداری به دیدار فرمانده سپاه شهرستان رفتند.

حکمت اله سنایی در این دیدار با محکوم کردن تروریست خواندن سپاه پاسدران توسط ترامپ، گفت:کارنامه درخشان سپاه پاسداران از ابتدای انقلاب تاکون بر هیچ کس پوشیده نیست .

 

وی تصریح کرد:این اقدام در عمل هیچ سودی برای آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آنها ندارد و از منظر حقوقی و روابط بین الملل فاقد هر نوع پشتوانه حقوقی در عرف بین الملل است.

 

فرماندار بهمئی ادامه داد:آمریکا نهادی را که نه تنها جایگاه ویژه در داخل کشور، بلکه نقش و جایگاه ویژه ای در منطقه دارد، تروریست می نامد اما در اخبار رسانه های بین المللی هم مشاهده شد که کارشناسان رسانه ها این اقدام ترامپ را به دید تمسخر تحلیل کردند.

سنایی خاطرنشان کرد:این اقدام ناشیانه ترامپ منجر به مخدوش شدن جایگاه آمریکا در جهان شد به گونه ای که کشور های اسم و رسم داری مانند چین، ژاپن، ترکیه و دیگر کشورهای بزرگ حمایت نکردند و حتی عربستان که عده ای از کارشناسان معتقدند پشت پرده در این تصمیم گیری ها دخالت داشت، به صورت علنی هیچ حمایتی از آمریکا نکرد.

 

وی افزود:آمریکا اتخاذ این تصمیم را به بهانه حضور سپاه پاسدران در کشورهایی مانند سوریه و عراق می داند در صورتی که این نهاد انقلابی ایران به دعوت حاکمیت کشورها و با هدف دفاع حضور می یابد.

فرماندار بهمئی در پایان سخنان خود گفت:این سیاست یک سیاست محکوم و شکست خورده است و ما هم با اعلام محکومیت این اقدام آمریکا، حمایت ویژه خود را از سپاه پاسداران و به خصوص میثاق خود را با پرسنل سپاه پاسداران شهرستان بهمئی اعلام کرده و برای توفیق روز افزون آنها در تمام سطوح دعا می کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این دیدار با گرامیداشت اعیاد اول شعبانیه، ابتدا مراتب ابراز همدردی خود را با سیل زدگان سراسر کشور اعلام کرد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد: از مسئولان بهمئی و در راس فرماندار شهرستان که پا به پای مردم برای جمع آوری کمک های مردمی و ارسال آنها به مناطق سیل زده کشور، تلاش کردند، تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی گفت:ترامپ قمارباز در روز پاسدار اقدام به تروریست خواندن نهادی کرد که در تمامی عرصه ها پا به پای تمامی دولت های انقلاب، به عنوان یک نهاد انقلابی به مردم خدمت کرد.

پسنده خاطرنشان کرد:ما دیدیم که ملت شریف ایران روز گذشته همه با پوشیدن لباس پاسداری به صحنه آمدند و همه سپاه شدند تا دشمن بداند که سپاه پشتوانه بزرگ مردمی دارد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ادامه داد:باید در راستای تقدیر از این مردم دست یکایک آنها را بوسید و سجده شکر به جای آورد که از همه جریان ها و احزاب همه سپاهی شدند و نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی بروز دادند و وفاداری خود را به سپاه پاسداران اعلام کردند.

وی افزود:راهپیمایی های دیروز در سراسر کشور نشان داد که ما ملت ایران اگر اختلافات درون خانوادگی داریم اما موضع ما مقابل دشمنان نظام یکی است و همه با هم با وحدت و همدلی مقابل دشمنان می ایستیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان با تقدیر از حضور فرماندار و اعضای شورای اداری، گفت:به عنوان خادم مردم در سپاه پاسداران از همه مردم و مسئولان شهرستان بهمئی که به هر شکلی چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی، وفاداری خود را به سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی اعلام کردند، سپاسگزارم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.