گروه: اخبار استان خبر: 117746 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 ساعت : 15:08
در دیدار مدیرکل کانون پرورش کودک و نوجوانان عنوان شد:

مسئولان ما ابزار توسعه را با محور توسعه اشتباه گرفتند/انتقاد مدیرکل کانون پرورش فکری استان از عدم حمایت مسئولان+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان استان گفت: آنچه امروز نیاز جامعه است تولید فکر و اندیشه برای آینده فکری جامعه با بهره گیری از ظرفیت کودکان و نوجوانان است+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، امروز و در دیدار مریرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان با فرماندار شهرستان لنده مشکلات و چالش های کانون فکری شهرستان لنده مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

 

 

در این دیدار ابتدای اخلاقی مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان با اشاره به مشکلات اعتباراتی کانون های استان گفت: مشکلات و کمبود اعتبارات در حوزه های مختلف به خصوص کانون های پرورش فکری کودک و نوجوانان باعث شده است تا خیلی از برنامه های اجرایی در طول سال با همت مضاعف و تلاش نیروهای این کانون ها اجرایی شوند.

 

 

وی افزود: عدم حمایت مسئولان از کانون های فکری کودک و نوجوانان باعث شده است تا همگرایی لازم در جهت رشد و خلاقیت استعدادهای درخشان کودکان خفته بماند و به منصه ظهور نرسند.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان تصریح کرد: حمایت فرمانداران در حوزه های مادی و معنوی می تواند بستر ساز شکوفایی استعدادهای درخشان کودکان در بخش های مختلف شود.

 

 

در ادامه نیز دارا کریمی نژاد با تبریک ایام نوروز و تقدیر از انتصاب شایسته مدیرکل کانون فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: امروز جامعه ما بیش از هرچیزی نیازمند نیروی ها جوان و با استعداد در حوزه های مسئولتی و مدیریت مختلف است.

 

وی افزود: به اعتقاد بنده کانون های پرورش فکری کودک و نوجوانان می تواند نقش مهمی در بالندگی استعداها و شکوفایی و درخشانی ذهنیات خلاقانه کودکان باشد که نیازمند یک عزم جدی در حوزه های مختلف مدیرتی همراه با تعامل و همفکری است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصرح کرد:مسئولان ما ابزار توسعه را با محور توسعه اشتباه گرفتند و همین توسعه ستیزی باعث شده است که چالش های اساسی در حوزه های مدیریتی حادث شود.

 

وی در پایان از مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان خواست تا با توجه بیشتر  به کانون لنده نسبت به توسعه کمی و کیفی آن همت بیشتری گمارده شود.

 

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.