گروه: اخبار استان خبر: 117740 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 ساعت : 14:18
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

اظهارات جالب فعال سیاسی اصلاح طلب استان در حمایت از سپاه پاسداران

کامرانی مقدم: اقدام ترامپ را محکوم می کنیم و سپاه پاسداران که نهادی برآمده از دل انقلاب است را از روح انقلابی ملت ایران می دانیم، البته این کار دولت امریکا باعث شد امروز سپاه پاسداران محور وحدت باشد.

فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منافع همه کشور های استعمارگر در این است که از روش های استعماری استفاده کنند که از قرن 16 تا 17 شیوه استعماری آنها مستقیم بود و در قرن بیستم غیر مستقیم و در قرن 21  که به آن استعمار فرانو می گویند وارد شدند، کشورهای استعمارگر از روش های مختلف استفاده می کنند.

 

علی کامرانی مقدم بیان کرد: اقدام ترامپ را مخالف و خلاف عرف دیپلماتیک و از طرفی دخالت در امور کشور می دانم در حالی که از اهداف انقلاب اسلامی استقلال کشور بود این حرکت را حرکتی غیر عقلایی و غیر منطقی و خلاف اصول دموکراسی می دانم.

 

کامرانی مقدم اظهار کرد: اقدام ترامپ را محکوم می کنیم و سپاه پاسداران که نهادی  برآمده از دل انقلاب است را از روح انقلابی ملت ایران می دانیم، البته این کار دولت امریکا باعث شد امروز سپاه پاسداران محور وحدت باشد.

 

وی افزود: سپاه پاسداران هم این اقدام را به فال نیک بگیرد و اکنون که محور وحدت شده است با رفتارهای خود اقتضائات محور وحدت را رعایت کند، اکنون که همه جریانات سیاسی با انسجام آمده اند و از هویت ملی و ایرانی دفاع و حمایت کرده اند سپاه پاسداران نیز به همه جریانات سیاسی و سلایق فکری به یک چشم بنگرد و چتر خود را بر سر همه جریانات سیاسی که در چارچوب نظام هستند بگستراند.

 

کامرانی در پایان گفت: مجموعه اصلاح طلبان از سپاه پاسداران حمایت کردند و من نیز به عنوان یک اصلاح طلب وظیفه خود می دانم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دفاع کنم چرا که سپاه یک نهاد مردمی است  وامیدوارم این اقدام نسنجیده ترامپ، نفع آن برای کشور، نظام و ملت ما بیشتر باشد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.