گروه: اخبار استان خبر: 117739 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 ساعت : 14:07

انحراف افکار عمومی به شیوه نماینده گچساران/مسایل حاشیه ای جایگزین مطالبات کارگری و اشتغال جوانان

تاجگردون:محله سادات گچساران مجهز به میدانی زیبا و قدمگاه و محیطی امن خواهد شد که هیات مذهبی این محل در کنار فرهنگسرا دارای فضای خوبی خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مطلبی نوشت:شنیدم حالا که محله سادات دوگنبدان که دارای اصالت تاریخی است بعد از اینکه به لطف همه عوامل دارد شکل زیبا پیدا می کند و کودکان این قطعه از شهر هم مزه محیط زیبا را می چشند به بهانه تغییر و یا گذاشتن نام کوچه ها می خواهند نام محله را تغییر دهند.

 

وی افزود:این محله مجهز به میدانی زیبا و قدمگاه و محیطی امن خواهد شد که هیات مذهبی این محل در کنار فرهنگسرا دارای فضای خوبی خواهد شد.

 

تاجگردون ادامه داد:از بنیاد مسکن خواهش کردم کتیبه ای از سابقه مردمان و تاریخ این محل تهیه و نصب کند و از شورای محترم شهر و شهردار محترم خواهشمندم تغییر نام محله را در ذهن خود هم مرور نکنید. این محله محله سادات بوده و می ماند.

 

گفتنی است درچند روز اخیر و در فضای مجازی زمزمه هایی از سوی شهردار و شورای شهر گچساران مبنی برتغییر نام محله سادات به محله وصال شکل گرفته که این اقدام مسئولین نیز با واکنش و ابراز نگرانی اهالی  محله سادات گچساران روبرو بوده است.

این اظهارات نماینده گچساان در حالی صورت می گیرد که هنوز بسیاری از مشکلات کارگران و مطالبات انها و همچنین مشکل اشتغال جوانان به حال خود باقی است  اما تاجگردون در فضای مجازی مشغول پاسخ دادن به مباحثی است که بیشتر انها کمترین ارزشی برای حوزه های انتخابیه خود ندارد.
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/1/25 - 08:56
صبح زاگرس ازغصه تاجگردون بمیرررررررر
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.