گروه: اخبار استان خبر: 117710 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 ساعت : 11:45

واکنش جالب یک فعال سیاسی به عکس های سلفی و مدیران دوربینی!

فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه: مدیر رسانه ای بودن با دوربینی بودن متفاوت است و امید که مدیران بیش از گذشته رسانه ای شوند و پاسخگوی عملکرد خود باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه طی یادداشتی نوشت:حضور و فعالیت در فضای مجازی برای همه بویژه مدیران بمنظور گزارش دهی ازعملکرد خود به مردم از ضروریات امروز جامعه ماست .

 
 
 
ابراهیم جعفری افزود:اما صفحات مجازی بعضی از مدیران استان را که مشاهده میکنیم، تعجب می کنیم که چطور فردی با این خصوصیت از تصمیم گیران استان و شهرستان است .
 
 
 
 
وی افزود:آنها به بهانه های مختلف تصاویری از خود به اشتراک می گذارند که هیچ اثرمثبتی که بر بیننده آن نمی گذارد، بلکه شأن و جایگاه مدیریتی او را زیر سوال می برد .
 
 
 
وی به نوع تصویربرداری اشاره کرد و در ادامه گفت:گویا فقط برای عکس گرفتن درجلسه ای حاضرشده اند و یا بازدیدی داشته اند و گاهی عکس سلفی می گیرند و زمانی دیگر با کمک دوستان وهمکاران لحظات را ثبت می کنند.
 
 
 
 
این فعال سیاسی افزود:جالب تر آنکه حتی دوجمله درمورد اصل موضوع و مباحث مطروحه در جلسه یا بازدید نمی نویسند .
 
 
 
جعفری در ادامه بیان کرد:آنها همان کسانی هستند که در طول سال حتی یک بار نشست خبری نمی گذارند و کمترین ارتباط را با اصحاب رسانه دارند .
 
 
 
 
وی با اشاره به مدیریت رسانه ای گفت:مدیر رسانه ای بودن با دوربینی بودن متفاوت است و امید که مدیران بیش از گذشته رسانه ای شوند و پاسخگوی عملکرد خود باشند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بویراحمد
1398/1/28 - 08:15
دوران افراطی دلواپسان به پایان رسیده
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.