گروه: اخبار استان خبر: 117707 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 ساعت : 18:14
فرمانده سپاه ناحیه گچساران:

اقتدار سپاه خواب را از چشم دشمنان انقلاب ربوده است/ سپاه خودباوری را در بین جوانان کشور نهادینه کرد

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: امروز دشمن مستاصل شده است و به فرموده حضرت آقا "گربه رقصانی" می کند ؛سپاه پاسداران خاری در چشم استکبار جهانی است و این خار در این چشم دشمنان خواهد ماند تا چشم فتنه گری آمریکا را در منطقه کورد کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،سید علی اصغر نورایی نسب ،فرمانده سپاه ناحیه گچساران ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به چهلمین سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،گفت:سپاه از زمان تولد دراوایل سال ۵۸ تاکنون،خدمات بزرگی به کشورمان انجام داده است و طبق فرموده حضرت امام راحل اگر سپاه نبود کشور هم نبود، و سپاه در طول حیات طیبه انقلاب بسیار خدمتگذاری به مردم کرده است.

وی افزود:سپاه پاسداران در کنار دیگرنیروهای مردمی در دوران دفاع مقدس برگ زرینی از افتخارات انقلاب را ورق زدند در حالی که  سپاه در طول حیاتش در برابر  تمامی تهدیدات دشمنان به مقابله شایسته پرداخته است و سپاه در تمامی عرصه ها منشا خدمات ارزنده ای درکشور و منطقه بوده است.

نورایی نسب تصریح کرد:امروز هم سپاه پاسداران در عرصه سازندگی و هم در بحث محرومیت زدایی حرف اول را در کشور می زند و نیز در بحث بازدارندگی و قدرت دفاعی کشور ،موشک های سپاه لرزه براندام دشمنان انداخته است.

وی بیان کرد:دشمن از هیمنه سپاه پاسداران واهمه دارد، چرا که تمامی نقشه های استکبار جهانی و بویژه آمریکا را خنثی کرده است و سپاه نیز توانسته است که خودباوری را در بین جوانان کشور نهادینه کند.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اظهارکرد:قرارگاه سازندگی سپاه پاسداران با اعتماد به جوانان این کشور ،افتخارات زیادی در عرصه های عمرانی، تولیدی و صنعتی بوجود آورده است و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ساخته و پرداخته ذهن جوانان انقلابی این مملکت است.

نورایی نسب تصریح کرد:امروز دشمن مستاصل شده است و به فرموده حضرت آقا "گربه رقصانی" می کند ؛سپاه پاسداران خاری در چشم استکبار جهانی است و این خار در این چشم دشمنان خواهد ماند تا چشم فتنه گری آمریکا را در منطقه کورد کند.

وی افزود:در حوزه دفاع منطقه ای و نیز در جنگ های نیابتی آمریکا در منطقه، این جمهوری اسلامی بوده که با سرافرازی از این میدان ها بیرون آمده است.

نورایی نسب اظهارکرد:پیروزی جبهه مقاومت بر استکبار جهانی در یمن ،سوریه، عراق و... مشاهده کردیدکه آمریکایی ها به التماس افتادند و این اقتدار به برکت انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران بیان کرد:محبوبیت سپاه پاسداران در منطقه برهیچ کسی پوشیده نیست و این اقدامات ارزشمند و مهم سپاه در منطقه، آمریکایی ها را عصبانی کرده است.

وی افزود:در طول این ۴۰سال از عمرانقلاب، پاسداران جان برکف سپاه همچنان به حضورشان در عرصه های مختلف ادامه می دهند و اینگونه گربه رقصانی های دولتمردان آمریکایی در عزم و اراده این پاسداران انقلاب هیچ تاثیری نخواهد داشت.

نورایی نسب گفت:اقدار نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس آنچنان فشاری بر دشمنان آمریکایی وارد کرد که فرمانده ناوگان آمریکایی با ذلت اعلام می کند که قایق های تندرو سپاه خواب را از چشمان ما ربوده است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد:عظمت سپاه پاسداران برگرفته از ایمان و معنویتی است که در بطن و وجود پاسداران این نهاد مقدس شکل گرفته است.

وی بیان کرد:امروز ثمره خون شهداء جلوه گر شده است و دشمن را وادار به عجز و ناتوانی کرده است که باید به خودمان ببالیم که همچون ملتی به رهبری حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب داریم که دشمنان را ناکام کرده است.

نورایی نسب گفت:دشمن به دنبال فرافکنی است و دنیا می داند اگر سپاه نبود داعش چه بلاهایی که بر سر دنیا نمی آورد و به برکت سپاه طومار داعش در هم‌پیچیده شد.

وی افزود:در حقیقت این پاسداران انقلاب اسلامی هستند که هر روز قربانی تروریسمی هستند که ساخته و پرداخته استکبار جهانی خاصه آمریکاست.

نورایی نسب تصریح کرد:امروز سپاه پاسداران محبوبتر از گذشته در سراسر منطقه خودنمایی می کند و همه ملت  هم اتحاد و همبستگی خود را با این نیروی مقتدر کشور نشان داده اند و دوباره نیرنگ و حیله دشمنان باز هم نقش بر آب شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.