گروه: اخبار استان خبر: 117702 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 ساعت : 18:07
امام جمعه شهر لیکک:

سپاه با شناسنامه روشن خود بلای جان آمریکایی هاست/خیزش مردمی#جمعه_پاسداری جای بسی شکرگزاری دارد

امام جمعه شهر لیکک با محکوم کردن تصمیم احمقانه ترامپ علیه سپاه پاسداران،از خیزش مردمی #جمعه_پاسداری تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛امام جمعه شهر لیکک با محکوم کردن تصمیم احمقانه ترامپ علیه سپاه پاسداران،گفت:این مطلب در زمان گذشته در دوران ریاست جمهوری بوش و اوباما هم مطرح بود اما هیچکدام ریسک اعلام این کار را نکرد اما اکنون ترامپ به‌عنوان یک رئیس جمهور دیوانه این تصمیم را اعلام کرد.

وی افزود:قطعا دولت رو به سقوط سعودی در این تصمیم بی تاثیر نبود.
حجت الاسلام افروغی تصریح کرد:هر نهادی که طرح اولیه آن توسط امام راحل(ره) چیده شد و نمونه آن در نظام سابق نبود،تاثیر گذاری و انقلابی گری آن در کشور بیشتر بود.
وی گفت:مکتبی و ایدئولوژیک بودن سپاه روز به روز در حال رشد است ؛در طول 8سال دفاع مقدس توسط سرداران 25ساله و 28ساله کاری کرد ژنرال های کهنه کار دنیا را به حیرت واداشت.
حجت الاسلام افروغی خاطرنشان کرد:شناسنامه سپاه روشن،درخشان و با عزت و درخشندگی آن هر روز بیشتر می‌شود.
وی ادامه داد:بزرگترین پروژه های مهم کشور در حوزه دفاعی،صنعتی و زیرساختی را با تحول شگرف و محیرالعقولی به پیش برد.
خطیب جمعه بهمئی گفت: همه دولت ها چه چپ و چه راست،به میدان آمد و به دولت ها کمک کرد.
وی افزود:سپاه با دیپلماسی فرهنگی،ائتلاف های بزرگی در منطقه ایجاد کرد.
امام جمعه شهر لیکک خاطرنشان کرد:بلای جان آمریکایی ها سپاه و بسیج است و استکبار خیلی دیر دشمنی دشمنی آشکار خود را با این نهاد مقدس بروز داد.
وی گفت:دستاوردهای بزرگ سپاه پاسداران به عنوان نمونه در کمک به مردم در سیل و حوادث اخیر،دشمن را وادار به بروز این تصمیم ها کرد.
وی ادامه داد:دولت آمریکا و ترامپ یک هدف مقطعی داشت تا نتانیاهو در انتخابات پیروز شود و از طرف دیگر ایران را وادار به شروع جنگ کند اما ایران قطعا آغاز گر نخواهد بود و البته سکوت هم نمی کند بلکه با روش دیگری جبران خواهد کرد و این کید دشمن هم به زودی به خودشان بر می گردد.
وی با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:درس دیگر این تصمیم آمریکا،دشمن شناسی است.
حجت الاسلام افروغی تصریح کرد:آمریکا تروریست است، در ژاپن با بمب هسته ای نسل کشی کرد،در یوگسلاوی،عراق،سوریه و امثال زندان های ابوغریب چه جنایت هایی که علیه افراد بی گناه ،زنان و کودکان مرتکب نشد.
حجت الاسلام افروغی افزود:آنها که در حوادث مختلف به مردم خود هم رحم نکردند،آنها خود تروریست هستند.
وی گفت:ارتش آمریکا به یکی از ضعیف ترین ارتش های دنیا تبدیل شد،علت این امر نداشتن ایدئولوژی بین افراد این ارتش خونخوار و جنایتکار است که روزانه تعداد زیادی از آنها اقدام به خودکشی می کنند.
امام جمعه شهر لیکک خاطرنشان کرد:سربازان آمریکایی با تمام آمادگی و آموزش های ویژه ای که دیده بودند،در خلیج فارس،بعد از دستگیری توسط بسیجیان ما از ترس لباس خود را خیس کردند.
وی گفت:امروز جنگ جنگ اراده هاست،آیا چنین ارتش قدرت دفاع مقابل ارتش ما را دارد؟
حجت الاسلام افروغی افزود:هزاران سرباز آمریکایی در عراق،سوریه و دیگر کشور های منطقه مستقر است؛ناو پنجم آمریکا در خلیج فارس مستقر است که همه این تجهیزات و نیرو ها با یک اشاره مقام معظم رهبری با خاک یکسان می شوند.
وی در ادامه گفت:راشا تودی در تحلیل این تصمیم آمریکا را به خطر انداختن جان سربازان آمریکایی و منافع آنها در منطقه اعلام کرد.
امام جمعه شهر لیکک تصریح کرد:از رهبر معظم انقلاب در راس تا کوچکترین فرزندان ما در گهواره همه سپاهی هستیم و این وحدت ملی از دستاوردهای این تصمیم  احمقانه ترامپ است.
وی گفت:عربستان دچار فروپاشی از درون می شود و هیچگاه چنین کشوری توان مقابله با اراده بسیجیان ده ها میلیونی ما را ندارد.
خطیب نماز جمعه بهمئی ادامه داد:دولت ما باید با اقتدار بر سر آمریکایی ها فریاد بزند و از مواضع ملت برابر استکبار دفاع کند و در داخل هم نسبت به بهبود معیشت مردم تلاش کند.
حجت الاسلام افروغی در پایان با تقدیر از کمپین مردمی #جمعه_پاسداری،گفت:خیرش مردمی جمعه پاسداری برای حمایت از نهاد انقلابی سپاه پاسداران جای بسی شکرگزاری دارد.
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.