گروه: اخبار استان خبر: 117691 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 ساعت : 22:49
کمپینی که ملی شد؛

پس از خلق حماسه جمعه پاسداری؛ تقدیر ویژه فرمانده سپاه فتح استان از کاربران فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد

سرهنگ خرمدل: اقدام مناسب و به موقعی که از سوی کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر حمایت از سپاه پاسداران و دعوت از همه مردم استان برای حضور در نماز جمعه با لباس بسیجی و پاسداری، قابل تحسین است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی بسیاری از مردم و مسئولین ضمن محکوم کردن این اقدام دولت امریکا، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

در کهگیلویه و بویراحمد نیز مسئولان استانی به همراه گروه های مختلف با فرماندهی و مجموعه سپاه فتح استان دیدار کردند و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

علاوه بر این کمپینی تحت عنوان " #جمعه_پاسداری " توسط کاربران فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از سپاه پاسداران راه اندازی شد و  در آن از مردم استان خواسته شد که با لباس بسیجی و پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

 

به همین منظور فرمانده سپاه فتح استان در پیامی از کاربران فضای مجازی استان که با راه اندازی کمپین مجازی #جمعه_پاسداری از سپاه پاسداران حمایت کردند و دعوت کننده مردم استان به حضور در نماز جمعه با لباس بسیجی و پاسداری بودند تشکر کرد.

 

سرهنگ حمید خرمدل بیان کرد: اقدام مناسب و به موقعی که از سوی کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر حمایت از سپاه پاسداران و دعوت از همه مردم استان برای حضور در نماز جمعه با لباس بسیجی و پاسداری، قابل تحسین است.

 

وی افزود: بنا بر گزارش هایی که به دست ما رسیده است این کمپین که از استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شده بود به سایر استان های کشور از جمله مرکزی، قزوین، فارس، خراسان رضوی و ... نیز رسیده است که نشان از تاثیرگذاری کار بزرگی است که کاربران فضای مجازی استان انجام دادند و ان را به یک کمپین ملی تبدیل کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.