گروه: اخبار استان خبر: 117684 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 20:30
در گفتگو با فرماندار گچساران مطرح شد:

کمپین جمعه پاسداری؛ عامل وحدت و انسجام بین همه گروه ها و تشکل های سیاسی استان و کشور

خوانپایه:در خصوص کمپین جمعه پاسداری این نکته حائز اهمیت است که چنین اقداماتی موجب شکل گیری وحدت و انسجام بین همه گروه ها و تشکل های سیاسی در سطح استان و نیز کشورمان آنهم در جهت همدلی و همراهی ملت باهم خواهد شد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از آفتاب جنوب،پس از اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، گروه های مختلف افراد جامعه به حمایت از این نهاد انقلابی پرداختند.

 

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز کمپینی تحت عنوان " جمعه پاسداری " در فضای مجازی راه اندازی شده است که در این کمپین از مردم و مسئولین خواسته شده است با لباس بسیجی یا پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

 

فرماندار گچساران نیز در این خصوص در گفتگو با آفتاب جنوب گفت:همانطور که مستحضرید دشمنی آمریکا با ملت بزرگ ایران مربوط به دیروز و امروز نبوده بلکه از اول انقلاب و در طول این40سال به روش های مختلف به دشمنی با ملت ایران پرداخته است که قطعا این دشمنی ها هم ادامه خواهد داشت.

 

علی خوانپایه بیان کرد: در بحث اخیر اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران دو موضوع را باید مد نظر داشت که یکی بحث تبلیغاتی و ایجاد جنگ روانی است که دولتمردان آمریکایی علیه سپاه پاسداران ایجاد کردند و موضوع دیگر هم بحث  انتخابات اسرائیل بود که نتانیاهو مهره اصلی رژیم منحوس صهیونیستی محبوبیت و مشروعیتش را در خود کشور اسرائیل از دست داده بود و این اقدام ترامپ در جهت خدمت گذاری به نتانیاهو همزمان با این انتخابات بود.

 

وی تصریح کرد: در خصوص کمپین جمعه پاسداری نیز این نکته حائز اهمیت است که چنین اقداماتی موجب شکل گیری وحدت و انسجام بین همه گروه ها و تشکل های سیاسی در سطح استان و نیز کشورمان آنهم در جهت همدلی و همراهی ملت باهم خواهد شد .

 

خوانپایه اظهارکرد:با توجه به اینکه آمریکا و اسرائیل دشمنان ملت بزرگ ایران هستند پس وحدت ،انسجام و تعامل بین مردم و هموطنان در سراسر کشور بسیار ضروری است.

 

وی در پایان گفت: در این خصوص قطعا باید در مراسمات مختلف این وحدت ها و انسجام ها را نشان دهیم و این امر مهم را به نیز منصه ظهور برسانیم که از جمله این مراسمات آیین عبادی سیاسی نماز جمعه است که از مردم ولایتمدار استانمان در هر قشری که هستند تقاضا داریم که در این مراسم باشکوه در محکومیت اقدامات دولتمردان آمریکایی علیه سپاه پاسداران شرکت کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.