گروه: اخبار استان خبر: 117679 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 ساعت : 11:33
در گفتگو با شهروندان یاسوجی مطرح شد:

سپاه پاسداران برخاسته از بطن انقلاب و مردم است/مخالفت آمریکا با رشد و پیشرفت دیگر کشورهاست/زبان ها از بیان خدمات سپاه قاصر است+تصاویر

بعد از اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی موج های مختلفی از اعتراضات مردمی در داخل و خارج از کشور شکل گرفت در همین ارتباط شهروندان یاسوجی نسبت به این اقدام اعلام انزجار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ سیاست های مختلفی در آمریکا برای کسب منافع حاصل از آنها به کار گرفته است، از جمله آنها می توان به  راه اندازی جنگ ها و فروش سلاح و مهمات به دیگر نقاط دنیا، حمایت از عناصر کودتاچی، جاسوسی و حمله به دیگر کشور ها و نهایتا تحریم ها و تهدید های نظامی بر علیه کشورهای مستقل در کنار اقدامات بیشمار آمریکا در زیاده خواهی ها وتوسعه طلبی ها و همچنین می توان به اقدام اخیر آنها در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروهای تروریستی اشاره کرد.

 

 

این اقدام واکنش های مختلفی را از سوی دولتمردان، فرهنگیان، نمایندگان مجلس و گروه های مختلف مردمی به دنبال داشت که در ادامه نظر تعدادی از شهروندان یاسوجی را مشاهده می کنید:

 

 

یکی از شهروندان یاسوجی گفت: آمریکا وقتی می بیند کشوری در حال رشد و اقتدار داخلی بوده، سعی کرده به روش های مختلف قدرت او را متوقف کند و از آنجایی که سپاه پاسداران یک نهاد مردمی و وابسته به انقلاب است و در همه عرصه ها به پیشرفت و  و امنیت  کشور کمک می کند، این نهاد را در لیست گروه های تروریستی قرار داد.

 

از دیگر شهروندان یاسوجی بیان کرد: سپاه یک نهاد مردمی بوده که از همان ابتدا با مردم و انقلاب بوده و وقتی دولت آمریکا با ویژگی های سپاه پاسداران مواجه شد درصدد بود که آنها را تضعیف کند و اقدام اخیر آنها در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی از آن دسته بوده است.

 

 

طلایی در خصوص قرار دادن  سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی اظهار کرد؛ دولت آمریکا با این اقدام خود به ضرر خود عمل کرده است، زیرا آنها زمانی که بخواهند از این گروه تروریستی عبور کند باید از سپاه پاسداران که آنها را گروه تروریستی نامیده است، اجازه عبور بخواهد بنابراین ما منتظر ضربه کوبنده  سپاه پاسداران به آنها خواهیم بود.

 

وی ادامه داد: زبان از بیان خدمات سپاه پاسداران قاصر بوده و اگر بخواهیم عنوانی که مناسب شان آنها باشد اشاره کرد باید گفت، سبز پوشان فاطمه زهرا (س) هستند،  و یک نیروی متدین و انقلابی هستند و اگر سپاه نبود انقلاب هم نبود زیرا پای کارترین آنها  سپاه خواهد بود.

 

وی اضافه کرد: به ترامپ پیام می دهم با این کار گور خودتان را کنده اید و با افتخار اعلام میکنم به عنوان یک شهروند من یک سپاهی هستم.

 

از دیگر شهروندان یاسوجی گفت: اقدامات مختلفی که توسط آمریکا در چهار دهه گذشته بر علیه ایران از جمله تحریم و تهدید دارد به دلیل دشمنی با مردم ایران است و اقدام اخیر آنها در قرار دادن سپاه پاسداران در  لیست گروه های تروریستی ناشی از خوی استکباری و استبدادی آنها است.

 

وی ادامه داد: جهان امروز سیاست های استکباری و استبدای آمریکا را  نخواهند پذیرفت و اقتدار سپاه پاسداران هم از آن دسته موضوعاتی بوده که خوی استکباری آنها را تهدید کرده و سبب قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی شد.

 

 

در پایان یک جوان یاسوجی گفت: آمریکا به روش های مختلف نظیر تهدید و تحریم در صدد آسیب به کشور ما بوده اما آنها هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند، مردم ایران همیشه طرف دار حق بوده و در مقابل ظلم و ستم ایستاده و دشمنی آمریکا با ایران از همین مسئله بوده بنابراین به روش های مختلف سعی بر آسیب زدن به کشور ما هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.