گروه: اخبار استان خبر: 117672 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 18:06
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده اعلام کرد:

دعوت مردم به حضور در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران/همه به کمپین " جمعه پاسداری " خواهیم پیوست

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در بیانیه ای از مردم خواست تا روز جمعه با پیوستن به کمپین" جمعه پاسداری" با حضور در نمازجمعه بار دیگر ضمن بیعت با سپاه پاسداران خشم و انزجار خود را از این اقدام تروریستی امریکا اعلام خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در بیانیه ای از عموم مردم مومن و انقلابی شهرستان برای حضور در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دعوت کرد.

در این دعوتنامه آمده است:

 

مردم شریف شهرستان لنده

 

جمعه بعد از نماز جمعه.با محکومیت اقدام غیرقانونی  رئیس جمهور نافهم آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر این ماهیت ذاتی خود را به محبوبترین سپاه در جهان نسبت داده است.

سلام و درود خداوند بر پاسداران سبزپوش جان بر کف انقلاب اسلامی این سپاهیان غیور ودلاور اسلام که 40 سال است که مردم ایران شاهدند که این نهاد مقدس و انقلابی سپر بلای آنهاست و خط مقدم دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف و یار و یاور محرومان و مستضعفان و دیگر مردم کشور و حتی مظلومان جهان اسلام است.

 

لذا انتظار داریم بار دیگر مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان لنده بار دیگر با لباس سبزپاسداری و بسیجی در نماز جمعه شرکت و پس از آن بار دیگر خشم و انزجار خود را از امریکا اعلام خواهیم کرد.

 

وعده ما روز جمعه میعادگاه نماز جمعه شهرستان لنده

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.