گروه: اخبار استان خبر: 117671 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 17:47
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد هم به کمپین " جمعه پاسداری " پیوست

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان: به همه همکاران مجموعه صنعت ومعدن اعلام کرده ایم که فردا با لباس پاسداری یا بسیجی در نماز جمعه حضور پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، گروه های مختلف افراد جامعه به حمایت از این نهاد انقلابی پرداختند.

 

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز کمپینی تحت عنوان " جمعه پاسداری " در فضای مجازی راه اندازی شده است که در این کمپین از مردم و مسئولین خواسته شده است با لباس بسیجی یا پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس گفت: امروز فرصتی شد تا با مجموعه فرماندهان سپاه استان دیداری داشته باشیم ودر این دیدار اعلام انزجار خود را از تصمیم نابخردانه آمریکا اعلام کردیم ومجموعه صنعت ومعدن اعلام همه جانبه حمایت خود را از هربرنامه ای که سبب تقویت جایگاه سپاه وانسجام کشور شود اعلام می کند و همراهی و همکاری خواهیم کرد.


داریوش دیودیده تصریح کرد: به همه همکاران مجموعه صنعت ومعدن اعلام کرده ایم که فردا با لباس پاسداری یا بسیجی در نماز جمعه حضور پیدا کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.