گروه: اخبار استان خبر: 117669 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 14:35
در پی انتشار یک خبرصورت گرفت:

واکنش شهردار لنده به خبر"قدیمی ترین محلات لنده چشم انتظار تدبیر مسئولان شهری"

شهردار لنده در واکنش به خبر پایگاه خبری خبرلنده اظهارکرد: این شهرداری آمادگی100درصد خود را جهت بازگشایی و تعریض و بهسازی بافت قدیمی در صورت رضایت مالکان دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مختار مشهدی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، و در واکنش به خبر"قدیمی ترین محلات لنده چشم انتظار تدبیر مسئولان شهری"از سوی این پایگاه خبری گفت: رسالت خطیر اطلاع رسانی یکی از مهمترین و سنگین ترین وظایف اصحاب رسانه است که جای تقدیر دارد.

 

وی افزود: در خصوص خبر منتشر شده در باب بافت های فرسوده شهرلنده از هم آکنون آمادگی 100درصدی شهرداری را جهت بازگشایی معابر و کوچه ها اعلام می داریم ولی برای تحقق این کار نیازمند رضایت همه شهروندانی هستیم که د راین محلات زندگی می کنند.

 

شهردار لنده تصریح کرد: بدون شک تغییر در بافت قدیمی نیازمند یک عزم راسخ است چرا اگر آتش سوزی در یکی از محلات قدیمی حادث شود کار آتش نشانی در اطفاء حریق واقعا سخت و غیر ممکن خواهدبود.

 

وی تاکیدکرد: توسعه خدمات شهری یکی از مهمترین رویکرد های شهرداری در سال جدید است که نیازمند یک عزم راسخ در بین مردم و مسئولان است.

 

مشهدی زاده گفت: انتظار داریم اصحاب رسانه با نگاه واقع بینانه به عملکرد شهرداری و شورای شهر را به تصویر بکشانند وانتظار داریم کسانی که در فضاهای مجازی به دنبال اختلاف افکنی هستند کمی به خود بیایند و به فکر توسعه شهر باشند تا بتوانیم در کنار هم به مردم خدمت کنیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.