گروه: اخبار استان خبر: 117665 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 17:07
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

اعلام حمایت معاون سیاسی و امنیتی استاندار از کمپین " جمعه پاسداری " کاربران فضای مجازی استان

محمد کاظم نظری: از کمپین شکل گرفته به نام جمعه پاسداری که توسط کاربران فضای مجازی انجام گرفته است قطعا حمایت می کنیم و در صورتی که مقدور باشد اعضای شورای اداری لباس سبز پوشان سپاه را بر تن خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، گروه های مختلف افراد جامعه به حمایت از این نهاد انقلابی پرداختند.

 

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز کمپینی تحت عنوان " جمعه پاسداری " در فضای مجازی راه اندازی شده است که در این کمپین از مردم و مسئولین خواسته شده است با لباس بسیجی یا پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص در گفتگو با صبح زاگرس گفت: اعیاد ماه شعبان  و همچنین ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و ولادت امام حسین (ع) و  همچنین روز پاسدار را تبریک و تهنیت عرض میکنم، مجموعه استانداری و همچنین معاونان در همان روزهای ابتدایی برای تبریک روز پاسدار و همچنین حمایت از سپاه پاسداران به دیدار فرماندهی سپاه فتح رفتیم.


 

محمدکاظم نظری بیان کرد: همه ملت ایران و مجموعه دولت از سپاه پاسداران و هر حرکتی که برای حمایت از سپاه پاسداران  باشد حمایت میکنند، و در راهپیمایی که قرار است روز جمعه به حمایت از سپاه انجام گیرد شرکت خواهیم کرد.

 

 

وی اظهار کرد: از کمپین شکل گرفته  به نام جمعه پاسداری که توسط کاربران فضای مجازی انجام گرفته است قطعا حمایت می کنیم و همه اقشار دولت و کارمندان در روز جمعه با حضور در محل سپاه پاسداران ضمن اعلام انزجار از اقدام اخیر آمریکا از سپاه پاسداران حمایت خواهیم کرد که سبب همدلی بیشتر خواهد بود، از طرفی برای حمایت از کمپین کاربران فضای مجازی در صورتی که مقدور باشد اعضای شورای اداری لباس سبز پوشان سپاه را بر تن خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.