گروه: اخبار استان خبر: 117664 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 17:38
مدیرکل آموزش و پرورش استان در گفتگو با صبح زاگرس:

در هر منطقه ای که باشم در کمپین جمعه پاسداری شرکت خواهم کرد

زارع پور: ما از هرحرکتی که با عنوان حمایت از سپاه پاسداران کشور باشد استقبال خواهیم کرد، وهمه جانبه از آن دفاع می کنیم و فردا در هر منطقه ای که باشم در کمپین جمعه پاسداری شرکت خواهم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی صبح زاگرس پس از اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، گروه های مختلف افراد جامعه به حمایت از این نهاد انقلابی پرداختند.

 

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز کمپینی تحت عنوان " جمعه پاسداری " در فضای مجازی راه اندازی شده است که در این کمپین از مردم و مسئولین خواسته شده است با لباس بسیجی یا پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

 

 مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص کمپین جمعه پاسداری گفت: ما از هرحرکتی که با عنوان حمایت از سپاه پاسداران کشور باشد استقبال خواهیم کرد، وهمه جانبه از آن دفاع می کنیم.

 

هادی زارع پور بیان کرد: دیروز جلسه ای با همکاران آموزش و پرورشی تشکیل دادیم ودسته جمعی روز پاسدار را خدمت فرمانده سپاه استان تبریک گفتیم وهم اینکه حمایت خود را در محکوم کردن حرکت اخیر رئیس جمهور آمریکا اعلام کردیم.

 

وی افزود: آموزش و پرورش در حال اجرای دو برنامه در مدارس استان تحت محوریت انشاءبرای تمامی دوره های تحصیلی با عنوان " من سپاه و کشورم را دوست دارم"  قرار داده ایم.

 

زارع پور اظهار کرد: یکی از برنامه های دیگر ما تشکیل پویش حمایت از سپاه توسط انجمن اسلامی  دانش آموزان با عنوان " من سپاه را دوست دارم چون...  " که بقیه آن را خود مخاطبینی که به پویش می پیوندند تکمیل می کنند.

 

وی در پایان افزود: فردا در هر منطقه ای که باشم در کمپین جمعه پاسداری شرکت خواهم کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.