گروه: اخبار استان خبر: 117659 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 ساعت : 12:14
ادامه دیدارهای مسئولان استانی با فرمانده سپاه فتح استان:

علوی:هر جا که لازم باشد به عنوان سرباز شما خواهیم بود/دیودیده:سپاه می تواند همه نقصان ها و کمبودها را بپوشاند/سرهنگ خرمدل:اگر سپاه در لیست تروریست ها قرار می گیرد از روی درماندگی امریکایی هاست+تصاویر

صبح امروز جمعی از مدیران استانی از جمله مدیرکل ورزش و‌جوانان و رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت استان با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز مدیرکل ورزش و‌جوانان استان به همراه معاونین و مسوولان هیئت های ورزشی استان و رئیس سازمان های مردم نهاد استان و رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت استان و معاونین خود به صورت همزمان با فرمانده سپاه فتح استان دیدار کردند.
 


مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: خوشحال هستم که بدو شروع سال جدید، ورزشکاران در کنار نیروهای سبزپوش و خدوم سپاه استان حضور یافتیم، به نیابت از جامعه ورزش استان و سازمان های مردم نهاد و تشکل های حاضر در جمهوری اسلامی ایران به حضور شما رسیدیم.علوی بیان کرد: اقدام احمقانه ای توسط رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت و این موضوع باعث عزم جدی تر مردم جامعه و وحدت بیشتر مردم شد.
 

 

وی افزود: برخی از هیئت های ورزش استان ما از بسیجیان و سپاهیان هستند که باعث افتخار ماست و مطمئنا حمایت همه جانبه ورزش و جوانان استان و هم کسانی که دستی بر آتش ورزش استان دارند را به سپاه فتح استان اعلام می دارم، به عنوان یک نیروی کوچک مفتخر هستم که جامعه بزرگ ورزش اعم از خواهران و برادران را از نیروهای خود بدانید و هر کجا که لازم باشد به عنوان سرباز شما خواهند بود.

 

علوی ادامه داد: ما در کنار شما هستم و خواهیم بود و تنها خط ما خط ولایت و رهبری است، سپاه پاسداران همیشه در صحنه است و آماده اقدامات فرهنگی و عمرانی بسیاری در کشور انجام داده است .
بانوان محترمه که از بسیجیان ورزشکار هستند و برادران محترم ورزشکار و رؤسای هیئت های ورزش و سازمان های مردم نهاد عرض ارادت و حمایت خود را اعلام می دارند.


علوی در پایان گفت: ورزشکاران ما به منظور کمک به سیل زدگان کمک ها و مبالغی را جمع آوری کرده اند که بخشی از کمک های ما در قالب هماهنگی و همکاری با سپاه است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز گفت: بحث ایثار و به فکر مردم بودن را طی همکاری های اخیر با سپاه فتح متوجه شدم، در زمان جنگ که رشادت های زیادی از خود نشان دادند، در جنگ اقتصادی که به کشور تحمیل شد و سازمان صمت در خط مقدم این جنگ مشاهده کرد که هرجا نیاز بود  سپاه عزیز در کنار ما بودند.
دیودیده به برگزاری همایش همدلی در سایه سار عزت که اخیرا توسط سپاه فتح برگزار شد اشاره کرد و گفت: این همایش قدم مهمی در راستای اتحاد و یکدلی همه استان بود.
وی به اقدام اخیر امریکا هم اشاره کرد و گفت: این اقدام آمریکا همه ما را با یکدیگر متحد کرد و همه ما با هم هستیم.
دیودیده ادامه داد: مجموعه تولید به دلیل تحریم و عدم وجود هماهنگی های داخلی به کمک ها و حمایت های سپاه نیازمند است و به هر کدام از کمبودها که نگاه می کنم می بینیم سپاه می تواند همه نقصان ها را بپوشاند.

 

وی افزود: با توام توان در خدت شما و نیروهای سپاه هستیم، حضور شما در این استان هرچند مدت زمانی کوتاهی از آن می گذرد ولی بسیار کارگشا و موثر بوده است، سازمان صمت اعلام یکی بودن و اتحاد می کند.
 

دیودیده در پایان گفت: سپاه امتحان خود را در کمک به سیل زدگان مثل سایر امتحان ها خوب پس داد، ملت ایران ملتی متحد و یکپارچه است و هرکجا لازم باشد به صحنه می آید.
در ادامه فرمانده سپاه فتح استان گفت: از حضور جامعه ورزش استان و همه ورزشکاران و رؤسای هیئت های ورزشی و همچنین ریاست سازمان صنعت معدن تجارت استان در این مکان قدر دانی می کنم، و عید نوروز و اعیاد شعبانیه را تبرک می گویم‌.سرهنگ خرمدل بیان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری امسال سال گشایش است و دو گشایش در همین مدت کمی که از سال گذشته به وجود آمده است؛ یکی از موارد آن  نعمت بارش الهی بود هر چند در استان ما و چند استان دیگر سیل آمد اما اتحاد دستگاه ها در خدمت رسانی را به همراه داشت.


وی افزود: از دیگر گشایش ها همین اقدام آمریکا بوده که با وجود اینکه فکر می کرد ما را تحریم کرده است ‌ناخواسته موجب اتحاد و یکدلی بیشتر مردم شد، از همان ابتدای این موضوع همه مردم و مسئولان حمایت و اتحاد خود را با سپاه اسلام داشتند و این حضور پر شور مسئولان و اعلام حمایت و یکدلی با سپاه از همین گشایش هاست.سرهنگ خرمدل ادامه داد: امید است در سال رونق تولید، رونق واحدهای تولیدی در استان را شاهد باشیم و از لحاظ اقتصادی و‌ هم ورزشی به دستاوردهای خوبی برسیم.
فرمانده سپاه فتح استان به وقوع سیل در برخی استان ها اشاره کرد و گفت: سیل در خوزستان و لرستان و گلستان موضوع جدی است و موکبی در شهر پلدختر راه اندازی کردیم و در‌ مجموع روزانه 60هزار غذا در موکب های ما بین مردم توزیع می شود، همچنین بیش از 35دستگاه ماشین سنگین جهت سد سازی مقابله با سیل اعزام کردیم.


سرهنگ خرمدل بیان کرد: اگر سپاه در لیست آنها قرار می گیرد از روی درماندگی است ، خودشان اعلام کردند در سفر به عراق چراغ های هواپیمای خود را خاموش کردند از ترس این که مبادا به آنها حمله شود اما می بینید رئیس جمهور ما با چه استقبالی در عراق مواجه می شود، آن ها در سایر کشور های محور مقاومت نیز میلیاردها هزینه کرده اند  اما به اهداف خود نرسیده اند.

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.