گروه: اخبار استان خبر: 117653 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 ساعت : 09:55
درگفتگو با رئیس سازمان بسیج هنرمندان کهگیلویه وبویراحمد؛

تشریح برنامه های متنوع سازمان بسیج هنرمندان استان در هفته هنرانقلاب اسلامی

ربیع الله اصالت فر اظهار کرد: برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی سازمان بسیج هنرمندان امسال که از 20فروردین 98 آغاز شده و تا 25 فروردین 98 ادامه دارد

 ربیع الله اصالت فر مسئول بسیج هنرمندان کهگیلویه و بویراحمددرگفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با بیان اینکه سازمان بسیج هنرمندان همواره در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های متناسب با آن مناسبت را اجرا می‌کند، گفت: امسال نیز برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری به مناسبت این هفته در نظر گرفته شده است.

 

ربیع الله اصالت فر اظهار کرد: برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی سازمان بسیج هنرمندان امسال از 20فروردین 98 آغاز شده و تا 25 فروردین 98 ادامه دارد، برنامه ما در روز 20فروردین دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و شهرستان ها و برگزاری شب شعر و خاطره انقلاب و دفاع مقدس بود.

 

اصالت فر تصریح کرد: برنامه روز 21 فروردین نیز برگزاری اردو های جهادی هنری و محرومیت زدایی و خدمت رسانی است؛ و  پنجشنبه 22 فروردین نیز برنامه های غبار روبی مزار مطهر شهدای هنرمندانقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم و دیدار هنرمندان با خانواده های معظم شهدا هنرمندان آزاده و جانبازرا در برنامه داریم.

 

وی افزود: برنامه جمعه 23 فروردین نیز حضور هنرمندان بسیجی در در مراسم سیاسی عبادی نمازجمعه واجرای برنامه های هنری است.

 

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بیان کرد: درروز 24 فروردین نیز برنامه با عنوان همایش هنرمندان بسیجی سراسر کشوروتجلیل از هنرمندان ارزشی و انقلابی و رونمایی از آثار هنری وادبی نرمندان بسیجی سراسر کشور در دستور کار خواهیم داشت.

 

ربیع الله اصالت فر در پایان تصریح کرد: درروز 25 فروردین هم در نشست علمی-تخصصی هنرمندان و فعالان فرهنگ و هنر به وظیفه هنرمندان بسیجی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام  دوم خواهیم پرداخت.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.