گروه: اخبار استان خبر: 117647 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 ساعت : 22:42
به همت فعالان فضای مجازی استان صورت گرفت:

راه اندازی خودجوش کمپین مردمی " جمعه پاسداری " در فضای مجازی/میعادگاه های نماز جمعه سراسر استان وعده گاه کاربران فضای مجازی

برای پیوستن به این کمپین مردمی تحت عنوان " جمعه پاسداری " هر یک از نمازگزاران که لباس بسیجی یا پاسداری داشته باشند میتوانند با این لباس در نماز جمعه شرکت کنند و جلوه ای زیبا و باشکوه از نماز جمعه این هفته کهگیلویه و بویراحمد به نمایش بگذارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که در ایام اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار قرار داریم، یک اقدام خصمانه و احمقانه از سوی مقامات امریکایی رنگ و بوی دیگری به این روزها داده است ، و جشن های ولادت سید الشهدا(ع) و یار با وفای ایشان حضرت ابوالفضل العباس (ع) پرشورتر و باشکوه تر از گذشته انجام می شود.

 

در حالی که امریکایی ها قصد داشتند با این کار خود سپاه را از چشم مردم ایران و سایر جهانیان بیاندازند اما باز هم در محاسبات خود اشتباه کردند چرا که هنوز هم ملت ایران اسلامی را نشناخته اند؛ چرا که این ملت قدردان نیروهای خدومی هستند که در همه صحنه های بعد از انقلاب اسلامی از جمله در دفاع مقدس، حوزه عمرانی و سازندگی، مقابله با تهدیدات خارجی و اخیرا هم امدادرسانی ویژه ای در مناطق مختلف گرفتار در سیل کشور داشتند.

 

قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی نه تنها به ارادت دوست داران این نهاد انقلابی افزود بلکه کسانی هم که دیدگاه خاصی نسبت به این نهاد داشتند را دچار تغییر رویه کرده است و این موضوع را از واکنش های افراد مختلف می توان دریافت کرد.

 

در روزهای اخیر بسیاری از مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس و همچنین برخی مجریان تلویزیونی با لباس پاسداری در محل کار خود حاضر شدند؛ این حمایت ها از سپاه پاسداران به شکل های مختلف و از سوی افراد و گروه های مختلف صورت گرفت و همچنان ادامه دارد.

 

بر همین اساس به منظور اعلام حمایت مردم انقلابی و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد از سپاه پاسداران، در روز جمعه در میعادگاه های نماز جمعه با لباس های بسیجی و پاسداری شرکت کنند.

 

برای پیوستن به این کمپین مردمی تحت عنوان " جمعه پاسداری " هر یک از نمازگزاران که لباس بسیجی یا پاسداری داشته باشند میتوانند با این لباس در نماز جمعه شرکت کنند و جلوه ای زیبا و باشکوه از نماز جمعه این هفته کهگیلویه و بویراحمد به نمایش بگذارند.

 

گفتنی است این کمپین خودجوش مردمی توسط جوانان و فعالان فضای مجازی استان راه اندازی شده است و هدف آن حمایت از سپاه پاسداران در فضای مجازی و همچنین گردهمایی عظیم مردم استان با لباس پاسداری و بسیجی در نماز جمعه این هفته است.

 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/1/22 - 23:13
سلام ملت ایران اسلامی همه پاسدارند به کوری چشم دشمنان
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.