گروه: اخبار استان خبر: 117571 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 ساعت : 08:01

واکنش نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس به اقدام خصمانه امریکا علیه سپاه پاسداران

در پی اقدام خصمانه قراردادن سپاه در میان گروه های تروریستی توسط آمریکا مسئولان کشور به این عمل آمریکا واکنش نشان دادند. عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف کهگیلویه طی بیانیه ای به این اقدام واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در پی اقدام خصمانه قراردادن سپاه در میان گروه های تروریستی توسط آمریکا مسئولان کشور به این عمل آمریکا واکنش نشان دادند. عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف کهگیلویه طی بیانیه ای به این اقدام واکنش نشان داد که متن آن در ادامه آمده است؛ 

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 
« واعدوا لهم ما استطعتم من قوه»
 
 «پاسداران آگاهانه انتخاب می‌کنند
شجاعانه می‌جنگند
غریبانه زندگی می‌کنند
مظلومانه شهید می‌شوند
و بی‌شرمانه مورد توهین قرار می‌گیرند 
                                               شهید بهشتی
 
خشم و کینه ی دشمن تازگی و تمامی ندارد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار دنیایی و اجر اخروی دارد که خار چشم دشمنان دین خدا بوده است.
 
 
فرزندان خمینی کبیر در جنگ هشت ساله و پس از آن در دفاع از حریم میهن و ولایت، همواره به شیطان بزرگ و تروریسم مورد حمایتش در منطقه سیلی زده و آنها را در رسیدن به مقاصد شوم شان ناکام گذاشته اند.
 
 
سپاه پاسداران در قلب مردم ایران جای دارد و این روزها رضایت قلبی ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی به این نهاد مقدس به دلیل خدمات شبانه روزی و بی وقفه به مردم سیل زده بیش از پیش فزونی یافته است.
 
 
مدعیان دروغین حقوق بشر که مانع کمک های انسان دوستانه ی دنیا به مردم سیل زده ایران هستند تحمل محبوبیت و قدرت سپاه پاسداران را نداشته و در اقدامی مذبوحانه این نهاد مردمی را حامی تروریسم دانسته و به زعم خام و باطل خویش در اندیشه محدود نمودن فرزندان بی ادعای ملت هستند غافل از اینکه 
«ومکروا ومکرالله والله خیرالماکرین.»
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.