گروه: اخبار استان خبر: 117558 / تاریخ انتشار : 1398/1/19 ساعت : 21:34
سوژه مردمی:

صف طولانی جایگاه CNG در دهدشت / گلایه های مردم و جواب مسئولین در مورد خرابی جایگاه های CNG

شهر دهدشت دارای سه جایگاه CNG است که طی یک هفته اخیر تعطیلی و خرابی تعدادی از این جایگاه‌های گاز موجب شده تا صف‌های طولانی تشکیل شود و رانندگان زمان زیادی را برای دریافت گاز تلف کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛شهر دهدشت  دارای سه  جایگاه CNG است که طی یک هفته اخیر تعطیلی و خرابی تعدادی از این جایگاه‌های گاز موجب شده تا صف‌های طولانی تشکیل شود و رانندگان زمان زیادی را برای دریافت گاز تلف کنند.

 
کرمی، یکی از رانندگان آژانس در دهدشت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کهگیلویه، اظهار کرد: حدود دو تا سه روزی است که دو جایگاه CNG در دهدشت که یک از آن ها متعلق به شهرداری و دیگری هم به صوری شخصی اداره می شود، تعطیل شده و این امر سبب شده تا رانندگان به یک جایگاه دیگر مراجعه کنند. 
 
 
یکی دیگر از رانندگان آژانس در شهر دهدشت توضیح داد: صف‌ها آنقدر طولانی شده که مجبور هستیم تا یک ساعت نیز برای زدن گاز مورد نیاز خودرو منتظر بمانیم و این امر موجب شده تا زمان کار کردن را از دست دهیم. صف‌ها در زمان اوج کاری که حدود ساعت 12 ظهر و یا دو بعد از ظهر است، خسته کننده شده و این امر رانندگان را عصبی کرده است.
 
 
یکی دیگر از رانندگان اظهار کرد: شنیده شده که تعطیلی این جایگاه‌ها به خاطر پرداخت نشدن بدهی گاز به شرکت گاز است این درحالیست که رانندگان پول خود را همان جا به فرد متصدی جایگاه پرداخت می‌کند حال نمی‌دانیم این بدهی‌ها چگونه به وجود آمده است.
 
 
 
 
امیر حسن سبزی پور رئیس ناحیه مرکزی پخش فراورده های نفتی کهگیلویه در گفت و گو با پایگاه خبری کهگیلویه با اشاره به مشکلات جایگاه های CNG گفت: این اقدام توسط نمایندگی سازمان استاندارد در کهگیلویه به خاطر الزامات ایمنی و عدم رعایت برخی از استاندارد ها صورت گرفت و هیچ گونه اطلاع قبلی به ناحیه پخش فراورده های نفتی داده نشده بود.
 
 
سبزی پور گفت: در مورد جایگاه CNG شهرداری در اسفند ماه با فشارهایی که به شهرداری آمده و با تلاش مجموعه این جایگاه در ایام عید به مردم خدمات ارائه میداد که بعد از تعطیلات توسط نمایندگی استاندارد گاز این جایگاه قطع شد و تا برطرف کردن نقایص موجود قطعی گاز ادامه خواهد داشت.
 
 
وی افزود: با هماهنگی هایی که با جایگاه داران و نمایندگی استاندارد شهرستان صورت گرفت قرار شد که جایگاه داران هر چه سریعتر این نقایص را برطرف کنند تا هر چه سریعتر شرایط به روال عادی برگردد.
 
 
این مسئول گفت : استاندارد سازی اولویت بیشتری دارد چرا که اگر در بازگشایی این جایگاه ها استاندارد های ایمنی صورت نگیرد مطمئنا موجب بروز خسارت های جانی و مالی بسیار بیشتری خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.