گروه: اخبار استان خبر: 117552 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 ساعت : 10:52

وضعیت سرسام آور اجاره مسکن در کهگیلویه وبویراحمد/جوانان آماده ازدواج و هفت خان رستم بر سر راه آنان

جوانی که شرایط خود را برای ازدواج آماده می کند، نیازمند مسکن برای شروع زندگی هستند اما وضعیت قیمت و کرایه این مکان‌ها، به حدی است که از عهده آنان خارج است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسامروزهجوانان مشکلات عدیده ای دارند،ازجمله این مشکلات مسکن است، جوانی که شرایط خود را برای ازدواج آماده می کند، نیازمند مسکن برای شروع زندگی هستند اما وضعیت قیمت و کرایه این مکان‌ها، به حدی است که از عهده آنان خارج است.

 

 

در بازه زمانی کوتاهی قیمت و کرایه مسکن در استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش می یابد که شهروندان استان از این وضعیت گله مند هستند.

 

نتیجه تصویری برای مسکن

 

همچنین در شهرستان‌ها نیز این وضعیت مشهود است و افرادی که با زحمت فراوان کمترین شرایط ازدواج را فراهم می کنند، این مشکل نمکی بر روی زخم آنها است.

 

شهرستان چرام نیز یکی از این موارد است که قیمت کرایه و اجاره مسکن در آن روزانه رو به افزایش است، جوانان و شهروندان این شهرستان که در سنوات گذشته قدرت اجاره کردن مسکن را داشتند، هم اکنون با مشکلاتی در این موضوع روبرو هستند.

 

در این شهرستان با رجوع به بنگاه های معاملاتی مشاهده خواهید کرد که قیمت ها سرسام آور بوده و شهروندان قدرت اجاره مسکن را ندارند.نتیجه تصویری برای مسکن

حال از مسئولان صنعت معدن و تجارت و سایر مسئولان مربوطه در شهرستان انتظار داریم با نظارت بهتر و دقیق تر بر این موضوع، وضعیت را برای شهروندان مهیا کنند تا افراد این شهرستان با مشکلات کمتری روبرو شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.