گروه: اخبار استان خبر: 117538 / تاریخ انتشار : 1398/1/19 ساعت : 08:25
در گفتگو با فرماندار لنده مطرح شد:

خسارت 90میلیارد تومانی سیلاب به شهرستان لنده+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده از وارد شدن خسارت 90میلیارد تومانی به بخش های مختلف عمرانی، زیربنایی، کشاورزی و راه های ارتباطی این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دارا کریمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به بارندگی های سیل آسای فروردین ماه و وارد نمودن خسارت شدید به استان های مختلف کشور گفت: در پی ورود سامانه های بسیار قدرتمندبارشی به کشور در فروردین ماه سال جاری شاهد جاری شدن سیلاب در بیشتر استان های کشور از جمله کهگیلویه وبویراحمد بودیم که خسارت های زیادی به بخش های مختلف زیربنایی واردکرد.

 

 

وی افزود: شهرستان لنده نیز تحت تاثیر این سامانه های بارشی قرار گرفت و خسارت های زیادی به بخش های مختلف کشاورزی، دامداری و دامپروری، راه های ارتباطی روستایی، ابنیه فنی و پل ها، منازل مسکونی و آغل های دام و خسارت های سنگین مالی به کشاورزان و دامداران و بخش های زیربنایی و عمرانی واردشد.

 

 

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: برابر بررسی ها و ارزیابی های صورت گرفته بیش از 90میلیارد تومان به بخش های مختلف کشاورزی، زیربناییو عمرانی و سایر بخش های این شهرستان خسارت وارد شده است که انتظار داریم دولت و ستاد مدیریت بحران نسبت به تامین این حجم خسارت و جهت جبران آن به یاری مردم بشتابد.

 

 

وی تاکیدکرد: تلفات سنگین دام در دو بخش مرکزی و موگرمون و وارد شدن خسارت به بخش کشاورزی شهرستان باعث شده است تا بخش اعظمی از این خسارت ها چند برابر شود.

 

 

کریمی نژاد تاکیدکرد:مردم در مواقعی که از سوی ستاد مدیریت بحران کشور واستان و شهرستان اعلام می شود که از سفر های غیر ضرور خودداری کنند می بایست به این پیام ها و اخطاریه ها توجه داشته باشند تا در زمان گرفتاری در مناطق مختلف با مشکل مواجه نشوند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.