گروه: اخبار استان خبر: 117516 / تاریخ انتشار : 1398/1/18 ساعت : 15:44
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده خبرداد:

کشف 82راس دام قاچاق و توقیف20خودروی متخلف در شهرستان لنده

سرگرد فرزین جمشیدی از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان لنده به کشف 82 راس دام قاچاق و توقیف 20 دستگاه خودروی شیشه ‏دودی و متخلف در تداوم اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از خبرلنده، فرمانده انتظامی شهرستان لنده در تشریح این خبر افزود: با مشارکت یگان های انتظامی شهرستان لنده طرح اجتماعی و پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز و توقیف وسایل نقلیه متخلف در ایام نوروز دراین شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

 

وی افزود: ماموران در اجرای طرح ‏ارتقای امنیت تعداد 82 راس دام قاچاق کشف و 20 دستگاه خودروی شیشه دودی و متخلف را توقیف کردند.

 

سرگرد فرزین جمشیدی تصریح کرد: در ادامه این طرح مقدار 117 گرم مواد مخدر و دو نفر خرده فروش مواد‏مخدر و 15 نفر متهم تحت تعقیب دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند .

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان باپلیس از آنان ‏خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و بر هم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.

 

جمشیدی اظهارکرد: امروز مهمترین وظیفه ما ارتقای سطح امنیت فراگیر خانواده ها و ایجاد امنیت و آرامش در جامعه برای شهروندان است.

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.