گروه: اخبار استان خبر: 117475 / تاریخ انتشار : 1398/1/17 ساعت : 20:11
در سایه عدم نظارت ها صورت گرفت:

کم فروشی شرکت های عرضه کننده لبنیات در کهگیلویه وبویراحمد+تصویر

مشکلات اقتصادی مردم کم درسری بود که متاسفانه کم فروشی شرکت ها عرضه موادغذایی به خصوص فرآورده های لبنی نیز به آن افزوده شده است که علاوه بر مشتریان داد فروشندگان را نیز درآورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،این روزها که مشکلات اقتصادی برگرده مردم ایران اسلامی به همراه سیلاب ویرانگر باعث افزوده شدن مشکلات شهروندان شده است متاسفانه شاهد افزایش کم فروشی در بیشتر اقلام مصرفی شهروندان به خصوص فراورده های لبنی هستیم که این رویه باعث نگرانی مردم به خصوص فروشندگان نیز شده است.

 

---

 

این روزها اگر با ترازوهای دیجیتال به طور مثال یک قالب پنیر را وزن کنیم شاهد کاهش زیاد میزان درج شده در روی بسته پنیر و وزن خالص آن هستیم که این خود نمونه ای از کم فروشی توسط شرکت های تولید کننده پنیر و سایر موارد لبنی است.

 

متاسفانه به دلیل ضعف شدید نظارت بر شرکت ها و عدم توجه آنان به حقوق مصرف کنندگان هستیم که این مسئله باعث نگرانی مردم نیز شده است.

 

عدم برخورد قاطع با شرکت های متخلف نیز از مهمترین چالش های فراوری کم فروشی و زیاده خواهی این شرکت ها است که امیدواریم تعزیرات حکومتی با نظارت و ورود به مسئله کم فروشی این شرکت ها برخورد قاطعانه ای داشته باشد تا جلوچنین کم فروشی های گرفته شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.