گروه: اخبار استان خبر: 117466 / تاریخ انتشار : 1398/1/17 ساعت : 13:57
شهردار سی سخت در گفتگو با سفیردنا؛

آغاز ترمیم و بهسازی آسفالت خیابان های سی سخت با مساعد شدن آب و هوا

محمدحسینی از آغاز عملیات بهسازی و ترمیم آسفالت های سطح شهر سی سخت به محض مساعد شدن شرایط جوی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ شهردار سی سخت با بیان اینکه ماشین آلات و دستگاه های شهرداری از ابتدای بارش ها در سطح استان به صورت آماده باش بوده، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قبل از بارش ها، اقدامات مناسبی در خصوص لایروبی و رفع انسداد معابر و خیابان های شهر سی سخت صورت گرفت.

 

 

محمدحسینی افزود: برخی از معابر شهر سی سخت طی بارش های اخیر دچار آبگرفتگی شده بود که با اقدامات به موقع نیرو های شردای رفع شد.

 

 

وی عنوان کرد: خسرارت هایی نیز در سطح شهر سی سحت به باغات و سطح شهر وارد شد که لیست آنها را به استانداری ارائه شده است و هم اکنون در آمادگی کامل به سر می بریم و ماشین آلات و دستگاه های شهراری به منظور اقدامات به موقع در آماده باش کامل به سر می برند.

 

 

محمدحسنی با بیان اینکه بهسازی و ترمیم آسفالت های برخی از نقاط سطح شهر پس از بهبود وضعیت جوی آغاز می شود، عنوان کرد: مناقصه هایی به منظور واگذاری پروژه آسفالت به پیمانکار برگزار شد که به نتیجه نرسید ولی هفته گذشته این مناقصه برگزار و پیمانکار نیز مشخص شد.

 

 

شهردار سی سخت گفت: طی امروز یا فردا قرارداد با پیمانکار منعقد می شود و به محض مساعد شدن هوا عملیات روکش آسفالت سطح شهر و همچنین ریز سازی و آسفالت خیابان خاکی جنب اردوگاه نور و خیابان منتهی به سپاه ناحیه اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.