گروه: اخبار استان خبر: 117462 / تاریخ انتشار : 1398/1/18 ساعت : 08:31

خیابان های پینه بسته دهدشت در انتظار توجه مسئولین+ تصاویر

چاله چوله ها و وصله های خیابان های دهدشت علاوه بر اینکه چهره بسیار زشتی از شهر را به نمایش می گذارد موجب کلافگی و اعتراض مردم شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ یکی از مهمترین مناظر شهری که باید به آن توجه ویژه ای داشت آسفالت مناسب و یک دست خیابان هاست تا شهروندان در محیطی امن همراه آسایش خیال و راحتی با عبور از خیابان ها به کارهای روزمره زندگی خود بپردازند.
 
 
 
خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه  و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد. یکی از مهمترین این خدمات خیابان ها و کوچه های شهرهاست که این خیابان ها باید بتوانند امنیت و آسایش شهروندان را در بر داشته باشند.
 
 


شهر دهدشت که قدمتی دیرینه دارد و مهد فرهنگ و ادب است ولی آسفالت برخی از خیابان هایش نارضایتی و گلایه مردم را به همراه داشته است، معضل چاله چوله های خیابان های آن مردم را با چالش های جدی مواجه ساخته است. چاله چوله ها و وصله های خیابان های دهدشت علاوه بر اینکه چهره بسیار زشتی از شهر را به نمایش می گذارد موجب کلافگی و اعتراض  مردم شده و این معضل به دور از رسالت شهرداری است که مهمترین آن خدمت رسانی به مردم اشت.

 

 
 

 بلوار خاتم الانبیاء دهدشت،معروف به خیابان تامین اجتماعی و کوچه های آن  جزو خیابان های پر ترافیک شهر  هستند، به گفته مردم شهر این گونه عوارض علاوه براینکه موجب مستهلک شدن وسایل نقلیه  می شوند، گاهاً مشاهده شده که رانندگان برای اینکه با این چاله چوله ها برخوردی نداشته باشند مجبور به انحراف از مسیر می شوند وخطرهای جانی برای عابرین پیاده بوجود آمده است.

 

در ادامه تصاویر بیشتری از وضعیت برخی خیابان های دهدشت را مشاهده می کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.