گروه: اخبار استان خبر: 117408 / تاریخ انتشار : 1398/1/16 ساعت : 10:54
داغ های مجازی

استقبال سیل زدگان دیشموکی از امداد رسانان جمعیت هلال احمر کشور+فیلم

در یکی از روستاها وقتی گروهای امدادی به روستاهای سیل زده می روند، آسیب دیدگان به استقبال آنها آمده با زبان خود از آنها سپاس گذاری می کنند، این منطقه از روستاهای دورافتاده دیشموک بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛  بارندگی های کهگیلویه و بویراحمد در برخی نقاط سبب سیراب کردن زمین های تشنه و خوشحال کردن مردم بود و از سویی دیگر به دلیل عدم پیش بینی تبعات ناشی از بارش نظیر سیل منجر به خسارت شد.

 

در همین ارتباط نقاط مختلف در کهگیلویه و بویراحمد در اثر سیل خسارت هایی به زیر ساخت های آنها وارد شد، بنابراین گروهای مختلف امدادی از قبیل مسوولان دولتی، بسیج، سپاه، جمعیت هلال احمر به طور خودجوش راهی مناطق امدادی شدند.

 

در مناطق آسیب دیده و محروم به دلیل از بین رفتن زیر ساخت ها نظیر جاده، آب، برق، گازشرایط سختی برای سیل زدگان وجود داشت همین اتفاق سبب شد، گروهای امدادی به آن مناطق جهت کمک و رفع مشکلات آنها رهسپار شوند.

 

در یکی از روستاها وقتی گروهای امدادی به روستاهای سیل زده می روند، آسیب دیدگان به استقبال آنها آمده و با زبان خود از آنها سپاس گذاری می کنند، این منطقه از روستاهای دورافتاده دیشموک بوده، که راه ارتباطی آنها به وسیله سیل قطع شده بود و امداد رسانی ها به وسیله بالگرد و توسط جمعیت هلال احمر به آنها صورت گرفت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.