گروه: اخبار استان خبر: 117380 / تاریخ انتشار : 1398/1/15 ساعت : 13:11
سوژه مردمی:

قدیمی ترین محلات لنده چشم انتظار تدبیر مسئولان شهری+تصاویر

محله مور از قدیمی ترین محلات شهری لنده محسوب می شود که سنگ بنای اولیه مدنیت شهری لنده نیز در این قسمت از شهر بنا شده است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه توسعه شهر نشینی یکی از مهمترین راهبردهای است که مسئولان شهرداری ها می توانند با استفاده از توانمندی های محلات مختلف برای رسیدن سریع به توسعه پایدار از آن در جهت شهری زیبا استفاده کنند.

 

بدون شک ترسیم چشم انداز توسعه شهری امری اجتناب ناپذیر است که هم شورای شهر و مسئولان شهرداری ها باید برای دست یابی به این چشم انداز از همه ظرفیت ها و توانمندی ها استفاده کرد.

 

 
 
 

محله مور یکی از قدیمی ترین محلات شهر لنده محسوب می شود که سنگ بنای اولیه مدنیت شهری لنده نیز در این قسمت از شهر بنا شده است و پس از آن با توسعه فضای شهری سایر محلات و نهایتاً کوچه ها و خیابان ها با توسعه روز افزون شهری به شهر افزوده شده است که متاسفانه این محلات به دلیل توسعه زیرساخت ها در سایر مناطق شهر به فراموشی سپرده شده است.

 

 

 

 

با گذشت چندین سال از سابقه شهری لنده متاسفانه هنوز کوچه ها و بافت قدیمی این محله به قوت خود باقی مانده است و همین مسئله نیز باعث نگرانی شهروندان ساکن در این محله شده است که امیدواریم شهرداری نسبت به توسعه و احیاء بافت فرسوده این محله همتی جدی به کاربندد تا این قسمت از شهر نیز در مسیر توسعه روز افزون شهری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.